1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-01-27, 19:24   Temat: Melanoma in situ
Witaj kochanie :-* dawno Cię tutaj nie było.. mam nadzieję że u Ciebie nic złego się nie dzieje. Pozdrawiam Cię serdecznie!! Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodzinki :-) odezwij się koniecznie.. :-*
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-21, 13:35   Temat: Melanoma in situ
bellaluna, witaj kochana :*

Pisz mi tutaj szybko co u Ciebie.. ? Serdecznie pozdrawiam :*
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-22, 20:04   Temat: Melanoma in situ
hej kochana..
super że dostałaś skierowania na badania.. na pewno wszystko będzie ok.. zakończysz ten rok tak jak trzeba :) z spokojem i uśmiechem.. czego z całego serduszka życzę :*
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-01, 19:37   Temat: Melanoma in situ
wierze że wszystko będzie dobrze, 3mam kciuki.. ale faktycznie zbadaj się dla świętego spokoju.. odezwij się częściej :) a po wizycie to już KONIECZNIE :) Pozdrawiam Cię serdecznie :)
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-31, 19:32   Temat: Melanoma in situ
bellaluna, co tam słychac??? jak po wizycie u onkologa??? i co z tymi znamionami?
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-06, 17:15   Temat: Melanoma in situ
ja również tego nie odpuszcze..

napewno sie odezwe po wizycie.. mam nadzieje ze dość cieć jak narazie :) :):) pozdrawiam serdecznie :* :* :* :* :* :*
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-06, 09:37   Temat: Melanoma in situ
witaj kochana :* nareszcie do nas wróciłaś.. dobrze że wszystko u Ciebie ok.. co do wypadku cieszę się że nic Ci nie jest.. u mnie również przeboje.. w poniedziałek byłam wyciągać szwy i kiedy wróciłam w tylne drzwi auta 10 letni syneczek walnał mi kamieniem w drzwi.. dodam że moje 3 letnie dziecko czesto samo otwiera drzwi i wysiada.. niewiele brakło a dostał by w główke i naprawde mogło sie to nieszczesliwie skonczyc.. ta cała sytuacja nie zdenerwowała mnie tak bardzo jak moment kiedy przyszła matka dziecka z uśmiechem na twarzy i powiedziała ze to tylko dziecko i nic takiego sie nie stało że powinnismy na to przymknąć oko.. stanełam jak wryta.. jeszcze w życiu nie spotkałam takiej BABY.. ona w ogole nie poczuwa się do winy.. jakby moje dziecko zrobiło cos takiego to próbowałabym sie jakoś dogadać a ona na to : ,, kupili sobie nowe auto i odpier****" SZOK.. ale mniejsza o to..

odwiedzaj nas czesciej i obowiazkowo poinformuj co tam u Ciebie po wizycie u onkologa i dermatologa.. ja do dermatologa z cała rodzina wybieram sie 11 wrzesnia a onkolog dopiero koncem pazdziernika.. choć niepokoją mnie coraz częstsze bóle głowy.. to moze z tych wszystkich stresów bo ja ewidentnie ostatnimi czasy szczęscia nie mam ;)
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-19, 19:51   Temat: Melanoma in situ
klikers, 3maj 3maj.. bo jest nas naprawde duzo:) z góry dziekuje..
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-19, 19:12   Temat: Melanoma in situ
3mam kciuki żeby z kolezanka było wszystko ok.. a co do badan kontrolnych najblizzszych mam tak samo :) zaraz jak zalatwie sprawy z synem idziemy cala rodzina do dermatologa.. na oględziny:)
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-26, 21:51   Temat: Melanoma in situ
Ja również gratuluje i cieszę się razem z Toba :)
  Temat: Melanoma in situ
888ONA888

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28162

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 22:04   Temat: Melanoma in situ
to nie bunt... :) tylko jak dla mnie bardzo radykalna zmiana.. z krótkich spodenek spódniczek bluzeczek na długasne :) ale to nie o to chodzi żeby jakos rewelacyjnie wygladac.. bo zdrowie wazniejsze niz wyglad.. ale ja ,,na krótko" byłam w zeszłym roku cala mokra.. a co dopiero teraz.. a moze by tak lato bez słońca :) )

[ Dodano: 2012-03-08, 22:14 ]
aa... oczywiscie zastosuje sie do Waszych rad.. wkońc jak nie bede tylko musiala to na najwieksze slonce nie bede wychodzic.. a pozatym w lecie kazdy jest mokry.. tylko zas te pytania.. nie za gorąco CI??.. ehh..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group