1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC w interpretacji wyników.
AdArk

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 9850

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-10, 09:46   Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC w interpretacji wyników.
agatek32, czas diagnozy jest przerażajaco długi.
To woła o pomstę do nieba! Przez tak długi okres może zdażyc się wszystko.
Mój Tato, też był diagnozowany od kwietnia, ale po dwóch miesiącach wiedzieliśmu juz wszystko, no prawie wszystko. Pomimo tego czekanie na diagnozę było z naszej perspektywy niemiłosiernie długie,
Nie chcę Cię straszyć, ale historia mojego Taty pokazuje, że ważny może być każdy dzień, a tutaj jest stracone prawie pół roku. Bez wiedzy o rodzaju nowotworu i ustalonego leczenia.

Mój Tato też leczył się na Jaczewskiego. Więc mam nadzieję, że teraz dalsza diagnoza i leczenie będzie przebiegało poprawnie i szybko.
Mając w pamięci nasze doświadczenia, proszę skorzystajcie z rady absenteeism i niezależnie od obecnej sytuacji skonsultujcie się z onkologiem.

Bez paniki, ale nie pozwólcie na dalsze tracenie Waszego czasu.
Pozdrawiam gorąco.
  Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC w interpretacji wyników.
AdArk

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 9850

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-07, 21:23   Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC w interpretacji wyników.
Witaj agatek32
Jeżeli zależy Ci na wsparciu oraz merytorycznych odpowiedziach to trafiłaś w dobre miejsce. Jestem pewien, że się nie zawiedziesz.
Prosisz o interpretację wyników, to proszę je zamieść, a znajdą się na forum osoby, które pomogą. Przepisz je, zrób zdjęcie, zeskanuj.

Skorzystaj z tej podpowiedzi:
http://www.forum-onkologi...iedz-vt3596.htm

Z tego co piszesz, jesteście na początku drogi diagnostycznej. Zostało zrobione jedynie prześwietlenie?
Napisz coś więcej o teściowej, jej wieku, czy jeszcze na coś choruje, czy pali papierosy, itp.

Pisz śmiało :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group