1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: U Gazdy
Agnieszka00

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 895396

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-08-28, 23:31   Temat: U Gazdy
Gazdo!!! To był cios poniżej pasa. OK, mam obsesję na punkcie zdrowego odżywiania, ale żeby to była zasada to musi być wyjątek - kocham pizzę... A, że na wakacjach można pogrzeszyć, to czując pobudzenie pracy ślinianek przyznaję, że...

...pizza u Państwa Na Szlaku zawładnęła moim sercem. :mrgreen: Pamiętam taką z oscypkiem i żurawiną - 10/10. A jacy czarujący właściciele! Niech się tylko sytuacja uspokoi i przypuszczam ponowny szturm na Na Szlaku... (A w Pod Kasztanami mają przepyszne naleśniki ze szpinakiem)
  Temat: U Gazdy
Agnieszka00

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 895396

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-08-23, 19:46   Temat: U Gazdy
Gazda napisał/a:
a u mnie świeża bryza znad Popradu


:in_love: to jest to...

Posłałabym Ci wirtualnego kopa w tyłek jako wyraz sympatii i najlepsze życzenia (babcia mi z impetem obija tył przed wszelakimi egzaminami - działa) albo chociaż jakiś pakiet pozytywnych fluidów, ale widzę, że trzymasz poziom i bez tego. :) Tak czy inaczej zgłaszam swoje kciuki, ciepłe myśli i przekonanie, że takiego zawodnika nie sposób złamać.

Skoro wspomniano o filmie. Przedwczoraj obejrzałam "Czwarte piętro", gdzie bohaterowie - nastoletni chłopcy cierpiący na nowotwór - również mimo choroby nie tracą hm... werwy i wigoru. ;) [zachowam przyzwoitość i poprzestanę na tym] Widzę, że takie rzeczy nie tylko na ekranie.
  Temat: U Gazdy
Agnieszka00

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 895396

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-07-08, 00:06   Temat: U Gazdy
Czytam bo widzę, że tu jakiś kącik motywujący. Patrzę: "Gazda" i już mi się rozjaśnia - Człowiek Gór, gdzie indziej tyle dobrej energii (jestem nieuleczalnym górofilem, postać zaawansowana). Eksploruję profil - Beskid Sądecki!!! Moja babuszka pochodzi z cudownej Piwnicznej, rok temu sama zeszłam pasmo wzdłuż i wszerz, poezja. :)

Na spływie niestety podobnej twarzy nie spotkałam, ale Żegiestowa dobrze nie zwiedziłam więc widzę gdzie wpadać!

Pozdrawiam!

PS Po co komu 200% sery ze Stonki mając w zanadrzu oscypki, Gazdo? ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group