1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak krtani
Agnieszka88

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 83695

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-04-13, 08:36   Temat: Rak krtani
Moje wyrazy współczucia.
  Temat: Rak krtani
Agnieszka88

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 83695

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-04-12, 11:08   Temat: Rak krtani
Ja tylko tak od siebie. Nie jestem lekarzem. Więc z mojej perspektywy (choroby taty) radzę tobie cieszyć się tymi ostatnimi chwilami z mamą. Nam nie było dane "przygotować się" na śmierć taty. Zbyt gwałtownie to nastąpiło. Mam o to wielkie żal. Z drugiej strony widzę jak Ty teraz cierpisz, jak twoja mama cierpi. Chyba w trudniejszej sytuacji jesteś. Więc glaszcz mamę, przytulaj ile tylko możesz. Mi właśnie najbardziej teraz tego brakuje
  Temat: Rak krtani
Agnieszka88

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 83695

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-04-04, 11:36   Temat: Rak krtani
My pojechalismy na sor. Siostra mówiła że nie pojedzie do domu jak nie dostanie na piśmie odmowy udzielenia pierwszej pomocy. Zadzwon do mnie to Ci wszystko wyjaśnię
  Temat: Rak krtani
Agnieszka88

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 83695

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-30, 09:02   Temat: Rak krtani
Tata już długi czas brał cyclonamine. Żyłki wkoło rurki mogą świadczyć o nacieku na żyłę. Ale nie jestem pewna.
  Temat: Rak krtani
Agnieszka88

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 83695

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-26, 14:40   Temat: Rak krtani
Jedźcie na sor i nie odpuszczajcie. Z moim tata było tak samo. Z laską przyjęli ale zrobili. Jak odmówią to niech na piśmie to dają. Powiedz że twoja mama kilka dni nie je. zadzwon do mnie
  Temat: Rak krtani
Agnieszka88

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 83695

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-16, 05:55   Temat: Rak krtani
Skierowanie na Peg dostaliśmy od laryngologa. Ale tata osłabiony i z wyrwaną rurką z nosa wylądował w szpitalu. Dlatego dużo szybciej mu zrobili Peg. Hospicjum domowe mieliśmy umówione żeby w tym tym przyjechał lekarz
  Temat: Rak krtani
Agnieszka88

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 83695

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-03-14, 16:31   Temat: Rak krtani
Mój tata ma założony peg od wtorku. W piątek wyszedł ze szpitala. Cały zabieg trwał 10 min endoskopowo. Prędzej ogarnęłam Poradnie żywienia i już w piątek był lekarz z zapasem jedzenia przemysłowego. Raz w miesiącu będzie paczka z jedzeniem. Raz na trzy miesiące lekarz i pielęgniarka do domu. Wszystko na NFZ
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group