1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-19, 20:54   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM, Kochana trzymaj się!
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-17, 23:24   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM, kochana ,tak strasznie mi przykro :/pociesza:/ Przyjmij moje wyrazy współczucia . Dla mamusi ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-12, 20:51   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM, trzymaj się kochana ,jedynie to pozostaje mi napisać. Fajnie,że jesteś teraz u mamy, z pewnością Twoja obecność dużo jej pomoże, przykro mi jednak ,że sprawy tak się mają. Miej jednak nadzieję,że polepszy się samopoczucie u mamy. To,że jest nerwowa wydaje mi się normalne, ona chciałaby sama sobie radzić z problemami a tu nieststy tak nie jest, bo nawet sama nie ma siły iść do toalety. Chciałaby się pewnie pobawić z wnukiem ,ale niestety choroba odebrała jej siły ..... (kurcze..) Niestety taka jest rzeczywistość. Musisz być dzielna i wytrwała, mama potrzebuje Ciebie a Ty mame. Twój synek również potrzebuje mamy ,(ale z pewnością Ty to wszystko wiesz) a więc głowa do góry , DASZ RADE !!! Najważniejsze,że jesteś przy Niej :) Pozdrawiam i życzę Wam DUŻO siły !!!
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-09, 19:22   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko co tam u Was ???
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-07, 22:00   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia, oczywiście mama musi część wiedzieć aby dalej się leczyła i walczyła z tą chorobą !!! Jednak ja dalej uważam ,że nie wszystko musi wiedzieć a Ty najlepiej znasz mamę i wiesz z pewnością co możesz ,a czego nie powinnaś mówić !!! Trzymię kciuki i mam nadzieję,że podejmiesz odpowiednią decyzję i w odpowiedni sposób poinformujesz mamę !!! (mój tato też do końca wszystkiego nie wie, jednak większą część powiedziałam mu i teraz ma nadzieję i wiarę ,jak i jednocześnie walczy z choróbskiem) Pozdrawiam! A co tam u Was dziś ?
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-04, 20:27   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko.... ja również uwarzam,że mama nie powinna do końca wszystkiego wiedzieć !!! Niech ma w sobię tą wiarę,że jeszcze się uda,że będzie dobrze !!! Wiara i nadzieja daje człowiekowi w jakimś stopniu siły do walki, a mama i tak dość już się męczy, więc z mojego punktu widzenia niech mama dalej żyje nadzieją i wiarą.... Bardzo mi przykro,że sprawy u Was tak się mają:( Wyśpij się kochana dobrze i przemyśl wszystko na spokojnie (nie w pośpiechu) Uściskaj mame,pozdrawiam !!! Trzymaj się !!!
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 18:04   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM, Kochana co tam u Was dzisiaj? Jak minął dzień,jak czuje się mamusia?


[następne komentarze]
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 18:49   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM, potwierdzam słowa Katarzynki,że ewidentnie zostałyście zbyte:(((( To straszne !!! Nie poddawaj się i spróbuj u innego lekarza !!! KONIECZNIE !!! A co do Twoich myśli,że tylko Ty masz takie nie przyjemne wizyty u lekarzy muszę Ci napisać,że u mnie było i jest to samo, a w szczególności jeżeli chodzi o lekarza rodzinnego. Do lekarza wchodziłam z tatą, zadawałam mu wiele pytań, na które ON LEKARZ ... robił :shock: :roll: i nie potrafił mi wyjaśnić moich wątpliwości !!! Tak było kilkakrotnie kiedy tatuś musiał iść do lekarza. Jednak po jakimś czasie tatuś stwierdził,że mogę z Nim jechać do lekarza, jednak do środka wejdzie sam.... :) Bał się abym po raz kolejny nie świeciła swoją mądrością przed lekarzem i zadawała nowe, stresujące Naszego mądrego lekarza pytania...... To przykre kiedy lekarze tak podchodzą to niektórych przypadków !!! Liczymy na Nich a tu ....wychodzimy po 5 minutach i termiem do kolejnej wizyty , straszne !!!!!!! Trzymię kciuki za Was !!! Walczcie dalej....
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-16, 13:59   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM, Ja niestety nie ptrafię Ci pomóc:((( Zadzwoń szybciutko do lekarza mamy i dowiedz się wszystkiego-tak będzie najlepiej, uzyskasz z pewnością odpowiedz jakiej oczekujesz. Trzymam za Was kciuki i życzę Twojej mamusi lepszego samopoczucia. Napisz co powiedział lekarz.......
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-07, 18:16   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
agni5, Beatko czy mogę i ja również prosić Ciebie o namiary do tego profesora ? Chciałabym i ja w sprawie taty napisać do tego profesora ? Czy każdy może do niego pisać? I w jaki sposób on pomaga?
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Anelia

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 105415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-03, 21:57   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Wierzę,że dasz rade. Jesteś potrzebna mamusi,więc staraj się ją wspierać dalej i jak najwięcej być przy Niej. Nie próbujcie poddać się tej wstrętnej chorobie !!!!!!!!!!!!!! Nie wiem,czy Twoja mamusia lubi czytać. Mojemu tacie lekarz polecił przeczytać książkę o tytule: Potęga podświadomości. Niech mama to przeczyta i Ty Beatko też to zrób w wolnej chwili (jeżeli lubicie oczywiście czytać). Ja też mam ciężko jesteśmy przed terapiami jeszcze ale za kilka dni się rozpocznie. Mój tata jest chory. Mam wrażenie,że świat wali mi się na głowę ale pamiętam o tym ,że tata mnie potrzebuje i chcąc czy nie chcąc muszę być silna!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group