1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29002

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-02, 18:22   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Monika bardzo mi przykro :-[

::rose::
:/pociesza:/
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29002

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-12, 12:58   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
kasia123m napisał/a:
chcialabym wiedziec czy jest szansa ze naswietlania pomoga...

Przepraszam, że się wtrącę ale powiem co ja zauważyłam. Naświetlania bardzo przyśpieszyły pogorszenie stanu zdrowia u mojego taty. Po naświetlaniach wszystko toczyło się w błyskawicznym tempie. Tata z tygodnia na tydzień czuł się gorzej a pózniej to już z dnia na dzień było bardzo zle :-(
Oczywiście każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na leczenie, szansa na poprawę zdrowia jest ale nie każdy ma daną tą szansę. Piszę tylko jak było w Naszym przypadku.

Monika-s, mój tata też był naświetlany w Ludwikowie.

Pozdrawiam.
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29002

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-22, 12:00   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Monika-s, co u Was ? Jak dzisiaj tata się czuje ? Był w szpitalu, co na to lekarze ?
Pozdrawiam.
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29002

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-15, 19:31   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Monika-s, przykro mi, że tata się gorzej czuje :-(
Ten lekarz faktycznie zachował się nie na miejscu. Na Twoim miejscu pojechałabym tam i porozmawiała z tym lekarzem. Nie można milczeć w takich sytuacjach.
Chory człowiek potrzebuje wsparcia od lekarza tym bardziej, że jest to wstrętna choroba, która i tak już sama z siebie załamuje wiele chorych. Nie mówię, że lekarz powinien dawać złudną nadzieję ale powinien bardziej uważać na słowa kierowane do chorego.
  Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 29002

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-03, 18:47   Temat: rak niedrobnokomórkowy śródpiersiu
Monika-s napisał/a:
do tego On mało je nigdy nie za bardzo jadał warzyw i owoców i każe mu je jeść to stwierdził że on się jednym jabłkiem naje i wystarczy na cały dzień.a przez cały dzień zje może jakaś zupkę i to trochę i twierdzi że jest pełny ale jak nie będzie się dobrze odżywiał to przecież nie będzie miał sił.

Zapewne czytalas o Nutridrinkach. Jezeli nie to polecam. Sa wysokokaloryczne o roznych smakach, dostepne w aptekach. Moze kup na probe tacie. Moze akurat mu zasmakuja.

Co do podanych wynikow, to mimo checi nie bardzo moge pomoc. Zapewne znajdzie sie ktos bardziej zorientowany w temacie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group