1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak bez ogniska pierwotnego
Angelles

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6724

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-08, 22:36   Temat: Czerniak bez ogniska pierwotnego
Cześć:) U mamy poważniejsze skutki uboczne pojawiły się w drugim miesiącu terapii (wysoka gorączka - czasami ponad 39 stopni - wtedy robiłam okłady z zimnych ściereczek na głowę + leki zbijające gorączkę). Było kilka dni takich że mama do południa nie była w stanie wstać z łóżka. Dopiero około 15 zaczynała wstawać. Miała wtedy też drgawki. Byłam na to wszystko przygotowana bo przeczytałam dokładny opis leków w Internecie. Mama miała też problem z okiem i pamięcią (ale lekarze nie wykazali jednoznacznie że to wynik stosowania leku - no i te objawy w porównaniu z gorączką to był już pikuś:) Czasami skacze jej też ciśnienie ale to miała już przed terapią. Włosy nie wypadły. Progresji choroby nie ma już od blisko roku a zajętych węzłów miała sporo. Ta terapia była konsultowana z prof. Rutkowskim więc pozostaje Nam cieszyć się że nasi bliscy są objęci prawidłową opieką. A i gdybym coś mogła zmienić to nie czytałabym tyle tych wszystkich statystyk ile życia ci zostało i takie tam bo tego nikt nie wie a na tym forum jest wiele ludzi którzy są tego żywym przykładem:)

[ Dodano: 2017-02-08, 22:38 ]
Dodam jeszcze że mama bierze leki w kombinacji 2+1+2 (rano, w południe i wieczorem)a jak jest u Was?
  Temat: Czerniak bez ogniska pierwotnego
Angelles

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6724

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-05, 18:38   Temat: Czerniak bez ogniska pierwotnego
Cześć Marzeno. Bardzo Ci współczuję bo doskonale wiem przez jaki stres w tym momencie przechodzisz. Moja mama bierze te same leki co Twój mąż i przeszła już przez szerokie spektrum skutków ubocznych o których możesz przeczytać w moim wątku:) Gdybyś miała jakieś pytania śmiało pisz. To co mogę Ci napisać na już to głowa do góry i do boju :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group