1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: płaskonabłonkowy rak płuc z przerzutem do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 11968

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-17, 18:34   Temat: płaskonabłonkowy rak płuc z przerzutem do mózgu
Anitko... jak każdy z nas .... każdy by poszedł po szkle(zrobił by wszystko) aby tylko pomóc naszym bliskim....

Ja wciąż powtarzałam mamie ,że jeżeli by poprosiła o gwiazdkę z nieba-podarowałabym ją jej....

Ale nie potrafiłam nic zrobić żeby mamcia wyzdrowiała.... :(

Ściskam :*
  Temat: płaskonabłonkowy rak płuc z przerzutem do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 11968

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-14, 17:24   Temat: płaskonabłonkowy rak płuc z przerzutem do mózgu
anitaw77,

Masz racje.... Bezsilność jest okropna.... Nie ma na nią rady... Patrzymy jak z dnia na dzień nasi bliscy odchodzą.... A my?! Musimy być z nimi....wspierać im ... pokazywać jak bardzo ich kochamy.... Musimy trwać przy nich-to jest najważniejsze!!!!

BĄDŹ DZIELNA.... I nie pokazuj słabości przy TACIE bo jemu będzie gorzej.... A on ma teraz spędzaj te chwile jak najlepiej....
  Temat: płaskonabłonkowy rak płuc z przerzutem do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 11968

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-13, 23:30   Temat: płaskonabłonkowy rak płuc z przerzutem do mózgu
anitaw77,

Bardzo mi przykro!!! Przerzuty do mózgu zawsze źle rokują!!! Wiem bo jeszcze do niedawna byliśmy w takiej samej sytuacji. Mama miała raka płuc z mnogimi przerzutami do mózgu...niestety odeszła 8 grudnia tego roku... :( Jeżeli tylko jakoś będę mogła Tobie pomóc... To chętnie służę pomocą!!!!!!! KAŻDĄ.....


PS. Mojej mamie też nie podano już chemii lecz skierowali na naświetlania do Gliwic. Dostała 5 serii,w ciągu 5 dni. 5 dnia wzięłam mamcię do domu i jej stan z dnia na dzień się pogarszał.... Było za późno guzy się rozrosły.... :(

Ściskam.... i KIBUCUJĘ.... :(
  Temat: płaskonabłonkowy rak płuc z przerzutem do mózgu
owcaMarta

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 11968

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-23, 18:36   Temat: płaskonabłonkowy rak płuc z przerzutem do mózgu
anitaw77,

Tak mi przykro....
Moja mama ma dwa przerzuty do mózgu z płuca. Rak DROBNOKOMÓRKOWY!!! Wiem co przeżywasz... do mnie do dziś to nie dociera! A co czytam to są to .... gorsze informacje...


Przerzyt do mózgu podobno ZAWSZE źle roku - PRZYKRO MI,że nie napisałam niczego przyjemnego-wybacz.........


Ściskam ciepło i....trzymam kciuki!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group