1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca lewego
madziorek

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5722

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-23, 20:05   Temat: Guz płuca lewego
Witaj Jgronostajska
Jak Ci pomóc ??? rozumiem Twoje cierpienie, strach, przerażenie, ból....
i wiem, że najgorsza jest bezsilność: na terminy badań, terminy wizyt.
Co Ci mogę radzić ? po pierwsze poczekaj na wynik, w międzyczasie zrób prywatnie CT klatki piersiowej- umów się na wizytę z Tatą w centrum onkologii, w gabinecie słuchaj uważnie co mówi lekarz- po pełnej diagnostyce walcz o leczenie
powiem Ci jak ja to zrobiłam- poczytałam w necie, znalazłam nazwisko lekarza, wyczekałam go 6godzin jak skończył przyjmować weszłam za nim na oddział do pokoju lekarskiego i.... nie dałam się wyrzucić, żalił się, że go "opisali" w necie a on teraz ma pełne ręce roboty i leczy pół Polski na co odparłam mu, że może nawet na mnie krzyczeć byleby leczył moją Mami, kazał wrócić za tydzień, ja odparłam, że Mami już spakowana i przygotowana i torba w aucie i, że błagam żeby nie tracił czasu i.... za 3h Mami była na oddziale i dostała pierwszą chemię :) To naprawdę oddani chorym ludzie, i nie wolno nam zapominać, że z racji funduszy i ograniczonych miejsc muszą wybierać kogo leczyć najpierw :<: myślę, że musisz (jak już ktoś na forum powiedział) być ambasadorem swojego Taty, musisz być silna za siebie i Tatę.
Wiem nie jest to łatwe, ja też czasami pękam, czasami Mami się poddaje i boli jak na to patrzę.
Trzymam kciuki za Twojego Tatę i za Ciebie, pozdrawiam i przytulam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group