1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
As

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-27, 10:26   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Odpoczywaj w pokoju Ewciu ::rose::
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
As

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-09-27, 15:32   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Witaj Pstrysiu,

Jak się czujesz? Co u Ciebie??

pozdrawiam
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
As

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-31, 20:17   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Oj, dzięki Bogu, może jeszcze będzie wszystko dobrze, Pstrysiu kochana - trzymaj się!!!
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
As

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-29, 21:45   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
pstrysiu! co się dzieje z Tobą?? tak dawno nie gościłaś na naszym forum!! Odezwij się, proszę!
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
As

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-08, 11:39   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Witajcie,
Też tak myślę, że każdy lekarz podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta (bynajmniej tak właśnie powinno być), mój mąż jak na razie 1 tydzień nie bierze sutentu, lekarz stwierdził, że powinien zrobić sobie dwutygodniową przerwę ze względu na to ciśnienie. 14 maja ma wizytę u swojego onkologa, mam nadzieję, że będzie kontynuował leczenie. Mąż mój nie leczy się w Polsce lecz za granicą. Z otrzymaniem sutentu nie było najmniejszego problemu, żadnego czekania.
pozdrawiam
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
As

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-07, 22:44   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Witaj aniutka34,
lekarz stwierdził, że to nadciśnienie jest niebezpieczne dla serca, mąż miał wtedy ciśnienie w granicach 220/130, po tygodniu brania leku na zbicie ciśnienia ma ok. 160-130/100-110. Myślę, że lekarz chyba wiedział co robi??? Ale wyniki krwi oraz waga były w porządku.
  Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
As

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 67888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-05-07, 18:22   Temat: Rak jasnokomórkowy nerki z przerzutami do trzustki
Witajcie,
Czy podczas brania sutentu 50 mg wystąpiło u Was nadciśnienie? Pytam, ponieważ u mojego męża w I cyklu brania leku, po dwóch tygodniach, poza innymi typowymi skutkami ubocznymi wystąpiło nagle wysokie nadciśnienie. Lekarz prowadzący niestety wstrzymał chemioterapię na dwa tygodnie w celu unormowania ciśnienia u męża, podając jednocześnie raz na dobę ramipril 5 mg.
Denerwuję się obecną sytuacją, ponieważ nie wiem co dalej. Proszę podpowiedźcie coś
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group