1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
As

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-28, 12:09   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Aniu,

przyjmij również i moje kondolencje, tak bardzo mi smutno ::rose::
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
As

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-10-31, 13:59   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witaj Aniutka34,
cieszę się, ze Tato ma się dobrze a leki działają i powstrzymują chorobę. Tak samo jest z moim mężem ma sie fantastycznie i wogóle nie widać po nim choroby. Twoje pytania co do leczenia w Polsce chyba nie znajdą racjonalnych i zadowalajacych odpowiedzi, poprostu tu jest POLSKA, liczą się tylko pieniądze NFZ a nie dobro pacjenta. Mój mąż leczy sie poza naszym krajem, i wcalenie ma usuniętej nerki a bierze już IV cykl sutentu, pierwszy kontrolny tomograf wykazał zmniejszenie sie guza o 1 cm z każdej strony, wyniki krwi też są w porządku. Więc jak widzisz mąż mój jest przykładem, że bez nefrektomi także zalecane jest przyjmowanie sutentu (w Polsce rozporzadzenie niestety to wyklucza!!!! - dlaczego?? nie mam bladego pojęcia) jego onkolog stwierdził, że operacja usunięcia nerki tylko by go osłabiła a nowotwór miałby wówczas większe pole do popisu. Jeśli chodzi o otrzymanie kolejnego cyklu sutentu, to też nie ma żadnych problemów z tym, wszystko odbywa sie bez niepotrzebnego stresu - idzie na wizytę kontrolną do onkologa a po wyjściu do przyszpitalnej apteki, gdzie czeka już na niego paczuszka z sutentem oraz innymi lekami na skutki uboczne. Trzymaj się aniutka34 i dalej walcz z NFZ o przyznanie Tacie leków, nie poddawaj się!!! A czy wiesz co się dzieje u naszej Pstrysi? Masz jakieś wieści od niej?
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
As

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-29, 21:50   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witaj aniutka34,
czy wiesz może co się dzieje z Pstrysią34? tak dawno już nie odzywała się na forum, nie odpowiada na nasz wpisy, może potrzebuje pomocy? Martwię się o nią!!
pozdrawiam
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
As

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-09, 12:42   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witaj aniutka,
dlaczego odmówili Twojemu Tacie dalszego leczenia? Czy coś nie tak z wynikami?
O co w tym wszystkim chodzi? Dlaczego odmawia się przyznania leku który ewidentnie widać, ze działa?
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
As

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-16, 13:26   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witaj aniutka,
powiedz proszę kto przepisał wam nexavar, ile już cykli przeszliście i ile kosztuje 1 cykl nexavaru? Jaka jest procedura uczestniczenia w programie terapeutycznym? nie chodzi mi jakie pacjent musi mieć wyniki czy jaki jest jego stan ogólny (już to wiem) ale nie wiem ile czasu to wszystko trwa
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group