1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki
As

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 65953

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-19, 11:57   Temat: Rak nerki
Tak bardzo mi przykro, że odszedł Nasz przyjaciel, wyrazy współczucia
  Temat: Rak nerki
As

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 65953

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-07-13, 22:46   Temat: Rak nerki
jermal, trzymaj się z całej siły a napewno wszystko wróci do normy, będzie dobrze!! Mam nadzieję, że gorączka to chwilowy stan, ważne aby działał lek
pozdrawiam

[ Dodano: 2012-07-13, 22:48 ]
a Dyrektora powieś ...., jeśli tylko masz taką możliwość :)



[następne komentarze]
  Temat: Rak nerki
As

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 65953

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-07-02, 08:04   Temat: Rak nerki
Witaj Jermal,
strasznie cieszę się z tego że masz już opanowaną sytuację z lekami i kontynuujesz leczenie.
Jak długą miałeś przerwę miedzy ostatnim sutentem a afinitorem?
Napisz mi proszę co jest najlepsze na zespół ręka-stopa, właśnie u mojego męża wyskoczyły dwa bąble, które na razie nie pękają i na razie nie bolą.
pozdrawiam
  Temat: Rak nerki
As

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 65953

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-23, 20:38   Temat: Rak nerki
Witaj jermal,

serdecznie dziękuje za szybką odpowiedź i podpowiedź w tej kwestii. Bardzo mi pomogłeś, przyznam się, że od dawna czytam Twoje wpisy na forum i bardzo mi imponujesz swoim podejściem do choroby. Mąż mój leczy się w Anglii i od dwóch tygodni bierze właśnie sutent, na razie wszystko jest ok, oprócz zgagi i lekkiego odrętwienia prawego boku (w okolicy chorej, nieusuniętej nerki) jako lek wspomagający dostał Domperidone 10 mg. Zobaczymy co dalej będzie. Tutaj w Anglii przynajmniej nie ma żadnych problemów z otrzymaniem leków, dobro pacjenta jest najważniejsze, opieka medyczna jest także na wysokim poziomie a co najważniejsze wszystkie leki i badania są bezpłatne.

pozdrawiam
Ania
  Temat: Rak nerki
As

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 65953

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-21, 21:40   Temat: Rak nerki
Witam wszystkich biorących sutent!
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć kiedy pojawiają się pierwsze skutki uboczne brania sutentu?
Mój mąż bierze od tygodnia sutent, czuje się dobrze, nasz onkolog wspomniał, że skutki uboczne zazwyczaj pojawiają między trzecim dniem a trzecim tygodniem brania leku.
Jak to było u Was?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group