1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-27, 21:55   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
ja też tak mam :(
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-21, 21:10   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-21, 14:23   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
justyna_kier napisał/a:
w szyi uwidoczniono dwa ogniska wzmożonego gromadzenia radiojodu: jedno w okolicy podbródkowej, drugie mniejsze w rzucie kikuta prawego płata tarczycy. Bez innych nieprawidłowości.


no to do końca nie jesteś zdrowa, skoro wychwyt był
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-20, 17:44   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
gratuluje :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-19, 20:33   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
obejrzyj polecam
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-19, 19:30   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Tak w wyniku hist-pat jest napisane o przerzutach w formie 0/1, 2/3, 3/4 różnie
w zależności ile wycięto centralnych węzłów chłonnych

Pewnie miałaś doczynienia z doktor Czertwertynską hmmm... miałam z nią spotkanie
i też uważam, że jest za ostra, ale właśnie dzięki niej ja zrozumiałam, że to nie przelewki... też miałam przerzut do węzłów 4/5 ... Ale dzięki niej jodowanie uzupełniające miałam wciągu 1 tygodnia. Oglądałaś może film o Agacie Mróz ??? Kto ją tak naprawdę uświadomiło jej chorobie ???
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-19, 17:33   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
[ Dodano: 2013-05-19, 13:55 ]
Ale na mnie np Pani doktor w CO nawrzeszczała, gdyż nie wiedziałam czy będę miała gdzie się zatrzymać w trakcie podania jodu diagnostycznego. Dodam, że mieszkam 220 km od Warszawy, więc dojazdy Ostróda-Warszawa-Ostróda przez 3 dni nie wchodziły w rachubę.[/quote]

Hmmm... Szpital CO ma swój własny ''hotel'' i nigdy nie robili mi problemu, żebym sie tam zatrzymała w celu podania jodu dla diagnostyki, a wręcz przeciwnie sami proponowali takie rozwiązanie ... Zawsze byłam miło i rodzinnie tam traktowana ... Przeleżałam w ich ''hotelu'' 6 tygodni na radioterapii, bo nie chciałam codziennie wędrować z Płocka do Wawy. Nikt do mnie nie miał żadnych wyrzutów, także zastanawiam się poważnie z kim takim miałaś tam do czynienia. Owszem i ja mogłam mieć wykonaną operację w swoim szpitalu w Płocku, ale nie chciałam - wystarczyła mi jedna tygodniowa wizyta w tym szpitalu !! Było okropnie !! I wciaz wspominałam sobie jaka to różnica jest między normalnym szpitalem a szpitalem onkologicznym, podejście do pacjenta pff nie ma porównania !!
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-18, 22:35   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Ale to jest nie prawda, że w CO personel jest zły !
Ja wspominam pielęgniarki i lekarzy naprawdę jako sympatyczne osoby !
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-18, 15:20   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
z jednej strony plus z drugiej minus...
Bo z jodem żartów nie ma także te 3 dni bez prysznica każdy może wytrzymać.
Każdy ma inne podejście do sprawy, ja np byłam wstanie poddać się rygorowi na Roentgena i wcale nie było tak źle... Ale jak komu wygodnie :mrgreen:
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-18, 00:43   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
A jak temperatura ciała? Sama jesteś w pokoju? Czy na Szaserów też karzą trzymać telefon w woreczku foliowym? Niewiesz jak duża była dawka jodu?
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-17, 21:31   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
,Mnie po podaniu jodu bolało tak za uchem :] i przy przełykaniu jakby końcówka języka
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-16, 18:51   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
ciesze sie ze podjelas wlasciwa decyzje ;)
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Asiaa1201

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33388

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-05-14, 22:57   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Ja bym nieryzykowała i poddała sie jodowaniu, po pierwsze to nie boli po drugie wyleczysz się z tego okropieństwa a po trzecie to tylko kilka tygodni nieprzebywania z dzieckiem. Pamiętaj że to właśnie dla małej to robisz byście szcześliwie i w zdrowiu przeżyły kolejne lata :) :) głowa do góry.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group