1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Choroba Mamy i wymuszona przez nią dyskrecja
BEATASO

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6505

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-07-26, 04:22   Temat: Choroba Mamy i wymuszona przez nią dyskrecja
Witam. Z własnego doświadczenia powiem , ze moja mama przez lata też robiła z choroby tajemnicę skutek tego był taki że ona rozmawiała o swoich obawazach ze mnà i z tatem z nikim więcej. Było to dla niej może i dobre ale ja przez te lata nie miałam z kim porozmawiać. Skutek tego jest taki że mamy choroba zniszczyĺa psychicznie mnie. Dzisiaj stan mamy jest ciężki i nie da się ukryć choroby, nie oznacza to, że chodzę i rozpowiadam wszystkim co się dzieje z mamą ale z osobami mi bliskimi szczerze rozmawiam, pierwsxy raz od 19 lat. I powiem Ci , że nie wiedziaĺam że wokół mam tylu życzliwych ludzi i wcale nie chodzi mi o rodzinę, na tą akurat nie mogę liczyć.

[ Dodano: 2015-07-26, 04:27 ]
Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że w przypadku tego dziadostwa choruje cała rodzina. Podpisuję się pod tym w stu procentach. Nawet jak ktoś coś powie nie tak to i tak rozmawiając wiecej zyskujemy niż tracimy. Pozdrawiam Cię Pe mocno i dużo sił życzę
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group