1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wskazania do badania PET i cisplastyna - skutki
Basia3

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4186

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-10-20, 18:13   Temat: Wskazania do badania PET i cisplastyna - skutki
Niestety... wiem że jest to leczenie paliatywne, ale liczy się też komfort życia - w tym kontekście moje pytanie - poprzednie dwie chemie zniosła dobrze, bez łysienia i wymiotów, trudności z jedzeniem czy uporczywego bólu. Tym razem jest już słaba, dziś chemia szła 7 godz, co samo w sobie jest męczące.
Wiem że PET nie leczy, ale świadomość że tego draństwa nigdzie więcej się nie ma jest bezcenna...
  Temat: Wskazania do badania PET i cisplastyna - skutki
Basia3

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4186

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-10-19, 18:48   Temat: Wskazania do badania PET i cisplastyna - skutki
Mama ma przerzut z trzustki (guz 5,5 cm) do wątroby ( guz ponad 10 cm) oraz 3 guzy satelitarne na wątrobie ok 2 cm. Onkolog uparcie odmawia PET, bo guzy są określone. Guzy satelitarne na wątrobie wyszły na ostatnim tomografie, wcześniej nie były widoczne.
Od jutra dostaje trzeci rodzaj chemii z cisplastyną (boję się jak ją zniesie), zastanawiam się czy nie powinna zmienić lekarza, bo dziś onkolog stwierdziła, że wyczerpała leczenie. !0 lat temu mama miała wyciętego złośliwego guza tarczycy, leczyła się w Centrum Onkologii w Gliwicach, po 6 latach przestała tam jeździć.
Kiedy trzeba zrobić PET? Jak toleruje się cisplastynę?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group