1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bblondi - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10150

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-27, 09:54   Temat: Bblondi - komentarze
_littleflower_ _littleflower_ _littleflower_ _littleflower_ cztery kwiaty jak 4 długie lata. Dzisiaj 4 rocznica Twojej śmierci Mamo. Przyjdź kiedy chcesz do mnie ..../aga
  Temat: Bblondi - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10150

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-11, 22:32   Temat: Bblondi - komentarze
Serdecznie dziękuję za Wasze ciepłe słowa... fakt TU nie zaglądałam ale wiecie przecież dziewczyny że na forum przykleiłam się jak rzep :heart:
  Temat: Bblondi - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10150

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-26, 22:35   Temat: Bblondi - komentarze
Witaj Anelko, no cóż... życie toczy się dalej.... nie chciało się zatrzymac... bardzo dziękuję za pamięć kochana.
  Temat: Bblondi - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10150

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-15, 23:52   Temat: Bblondi - komentarze
Anelia dziękuję - Twoje słowa to lek na moją duszę. Zresztą dziękuję wszystkim którzy chcieli poświęcić czas na czytanie moich minutek../aga
  Temat: Bblondi - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10150

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-15, 23:24   Temat: Bblondi - komentarze
Kochani dziękuję Wam przeogromnie za każde słowo - za każdy ciepły gest - Boże jak mi dzisiaj tego brakuje... gdyby każdą moją łzę mogłabym zamienić na dzień życia mojej mamy to wtedy płakałabym bez końca/aga
  Temat: Bblondi - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10150

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-15, 22:45   Temat: Bblondi - komentarze
Dziękuję Justynko. Dziękuję. /aag
  Temat: Bblondi - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10150

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-07-12, 23:24   Temat: Bblondi - komentarze
Kiepski dzisiaj dla mnie dzień. Wczoraj dowiedziałam się od koleżanki - razem studiowałyśmy. Zmarł jej mąż - młody chłopak... przed 40 stką.... miał raka.... dlaczego? dwie małe córki... żona.. całe życie przed nimi... dlaczego?dlaczego?!!!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group