1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ciąża i nowotwór tarczycy / torbieli bocznej szyi
Bluesy

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 28942

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-10-04, 21:16   Temat: Ciąża i nowotwór tarczycy / torbieli bocznej szyi
Witaj Asia, też nie chce mi się wierzyć, że taką spychologie stosują, ale fakt, kobieta z nowotworem w ciąży to dla nich podwójny "kłopot" ale i wyzwanie.
Dzięki ciąży mam wrażenie, że mnie wszędzie pchano na"pierwszą", nie czekałam w kolejkach. Leczyłam się w IO w Gliwicach i sobie chwalę.
Jeśli chodzi o kontakt z dziećmi to naświetlania w tym nie przeszkadzają, i w trakcie i zaraz po możesz spokojnie mieć z nimi kontakt. Mnie udało się po 2 tyg. naświetlań wyskoczyć do domu na weekend, ale to był pierwszy i ostatni raz, ze względu na różne dolegliwości (miałam też chemie w trakcie naświetlań) wolałam być pod okiem lekarzy dla własnego dobra.
Starsza później odwiedzała mnie co tydzień więc dałam radę. Miałam komputer w szpitalu z Internetem więc młodszą podglądałam przez Skype. Jeśli Twoje maleństwo zostanie dłużej w szpitalu ze względu na wcześniejsze rozwiązanie to może i lepiej bo będzie miało najlepsza opiekę.
Wszystko na pewno zorganizujesz, mój mąż był na noworodka na zwolnieniu więc mógł zająć się dziećmi, a pomagała mu moja mama. Dacie radę!
Byle jak najszybciej zacząć naświetlania, teraz musisz myśleć o sobie, a z dziećmi czas nadrobisz, mówię to z doświadczenia, więc nie masz podstaw żeby mi nie wierzyć.
Jak masz jeszcze pytania to służę doświadczeniem.

pozdrawiam ciepło
  Temat: Ciąża i nowotwór tarczycy / torbieli bocznej szyi
Bluesy

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 28942

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-09-23, 21:24   Temat: Ciąża i nowotwór tarczycy / torbieli bocznej szyi
Cześć Asia, poczytaj u mnie, moje diagnozowanie zaczęło się we wrześniu, skończyło w październiku, a na grudzień miałam termin porodu. Rozwiązanie odbyło się wcześniej, w 36 tygodniu.
Wiem dokładnie co przeżywasz, chociaż teraz są bardzo ciężkie chwile i trochę to potrwa i będzie się bardzo dłużyło, to wszystko w końcu minie i będziesz cieszyć się dziećmi.
Nie miałam operacji w ciąży, miałam pobierany wycinek z węzłów w znieczuleniu miejscowym. Miałam rezonans bez kontrastu i tez polecam,bo dopiero on dał jasność gdzie jest ognisko,z którego mam przerzut do węzłów chłonnych szyi-konglomerat ok. 6 cm.
5 listopada miałam cesarkę, pierwsza chemia 2 grudnia, w moje 34 urodziny.
Dzidzia była nie taka mała jak na wcześniaka, teraz też rośnie jak na drożdżach, ma już 10,5 m-ca, tylko patrzeć jak będziemy świętować jej roczek i 5 lat jej starszej siostry.
Wszystko co złe minęło, u Ciebie też tak będzie! Chociaż teraz zdarza się, że trudno w to uwierzyć.

pozdrawiam !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group