1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Bonia72

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-25, 11:03   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj amri.
Jesteś mocną kobietą :-D .Trzymaj tak dalej a zanim się obejrzysz a już bedziesz po chemii. Trzymam kciuki za was wszystkie dziewczyny bo jedziemy na tym samym wózku ;)
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Bonia72

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-21, 11:33   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witam. Jedynie miesiączka ma wpływ na mammografię-wtedy wam nie zrobią. Natomiast chemię podadzą- ja tak miałam.
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Bonia72

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-21, 10:57   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj amri. ja jestem juz po łuskaniu. Ze strachem czekam na wynik.
Aty już jesteś po trzeciej? pozdrawiam mocno.
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Bonia72

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-13, 20:09   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witam.
mnie po pierwszej chemii włosy wypadły. Zal było bardzo tym bardziej że miałam długie włosy.Najpierw skruciłam do łopatek, pózniej do ramion a jak były placki to maszynka i kolanko. Teraz już mi odrastają i to w dodatku kręcone. :lol: Peruke dobrałam jak jeszcze miałam swoje włosy więc kolor jest identyczny tylko że są krótkie.
Pozdrawiam.
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Bonia72

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-11, 22:44   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj amri.
Po chemii już tydzień! Jak się czujesz? ja 18 mam wyłuskanie zmiany w piersi prawej :cry:
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Bonia72

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-21, 16:24   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witaj amri.
Słyszałam że dr Bocian jest dobrym specjalistą. Idę do niego na wizytę bo podobno zajmuje się rekonstrukcjami a ja chciałabym aby określił czy ja kwalifikuję się do tego. Chciałabym też wyłuskać pierś prawą i zrobić nową :mrgreen: Nie mam pojęcia czy w ŚCO ruszyły rekonstrukcje.
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Bonia72

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-19, 18:33   Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Witam.
Chorobę wykrył Piątkowski. Operował Sękowski a teraz jest Olszewska. Moim chemikiem jest dr D. Kucharczyk- fajny człowiek i lekarz.Tak leczę się w ŚCO. Byłam w Gliwicach ale tam mówili mi to samo co i tu. Mam dzieci i wolałam być na miejscu.
Trzymaj się cieplutko. Pozdrawiam :)
  Temat: Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Bonia72

Odpowiedzi: 243
Wyświetleń: 93484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-19, 11:11   Temat: Re: ???
Witam. Od jakiegoś czasu jestem z wami. Jesteście szczególnie mi bliskie bo sama jestem po przejściach. Mastektomia lewostronna 4 cykle chemii czerwonej- to wszystko już za mną. Operowana byłam 16 czerwca a latem straciłam włosy.Wszystko to już minęło. Teraz jestem na zoladeksie i tamoksifenie i jestem pewna że wyjdziemy wszystkie na prostą. jestem po mammografii piersi prawej bo tam też są zmiany ale po biopsji mammotomicznej wiadomo że są łagodne i do obserwacji(obserwowana byłam przed rakiem 4 lata-i zachorowałam!!!) Nieszczęścia chodzą parami bo w dzień pierwszej chemii mój syn 16 lat się połamał i trafiłdo
szpitala.Teraz wychodzi na prostą i ja z nim.NIE MAM zamiaru poddać się i cały czas walczę.pozdrawiam wszystkich.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group