1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-20, 19:02   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki, nie wiem co powiedzieć :uuu: Tak bardzo chciałam, aby wszystko inaczej się potoczyło :uuu: Jestem z Tobą kochanie |uscisk|
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-08, 18:48   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki _itsme_
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-05, 11:44   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki nie miałam dostępu do kompa.Wracam, czytam co piszesz i serce mi pęka :-( Boże jak bardzo mi żal Ciebie i Twojego Tatusia :uuu: Tak bardzo chciałabym Wam jakoś pomóc.... Pisz co u Was i nie poddawaj się mimo wszystko>Sciskam i przytulam Was mocno :in_love: _itsme_
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-08-21, 15:30   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki, co u Was? Odezwij się, jeśli możesz....
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-08-14, 17:37   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
:cmok: :cmok: :cmok: :okok"
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-08-05, 20:56   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki kochanie bardzo mi przykro, że ta wstrętna choroba tak męczy Tatusia.Walczcie jednak i nie poddawajcie się zbyt łatwo Twoja postawa jest wspaniała, bo jesteś wspaniałą kobietką. Z pewnością Tatuś jest z Ciebie dumny. :lol: Sciskam Was bardzo mocno :tull:
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-26, 19:22   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
:uhm!: :uhm!: :uhm!:
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-25, 12:43   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki nie jestem w stanie Ci doradzić, ale cały czas ślędzę Twój wątek.Myślę że z pewnością odezwie się tutaj ktoś z większą wiedzą, kto skutecznie Ci pomoże Napisz jak wypadnie poniedziałkowa wizyta. Pozdrawiam.
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-17, 08:54   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki, myślę że w Waszej sytuacji nawet hinduski fakir pozwoliłby sobie na niecenzuralne wyrazy ;) Myślę , że wykrzyczenie swoich emocji troszeczkę ulżyło Tatce. Sytuacji wolę nie komentować, bo i ja napiszę jeszcze coś niezbyt ladnego. Cały czas czytam Wasz wątek i mocno trzymam kciuki. Zyczę Wam dużo cierpliwości i pogody ducha. Koniecznie daj znać we wtorek, jak wypadły badania. _itsme_
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-07, 22:20   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki, wiem że to wszystko jest bardzo trudne :uuu: Tak mi przykro gdy piszesz o Tatusiu, o tym jaki jest drobniutki i kruchy :-( Wiem ,że najtrudniejsze są dla was te niewiadome . Najgorsze jest poruszanie się w ciemnościach, niepewność i niewiedza :-( Musicie jednak czekać. To lekarze podejmą decyzję o dalszym postępowaniu. Tymczasem posłuchaj rad Zuzi,.Porozmawiaj z lekarzami w jaki spobob wzmocnić Tatusia, jak mu pomoc przygotować się do walki. nie jestem w stanie fachowo Ci pomóc, ale cały czas jesem tu z Tobą. :lol:
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-06-28, 19:01   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Bardzo mocno trzymam kciuki :okok"
  Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Cyntia

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 53203

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-06-26, 21:45   Temat: śluzak rzekomy otrzewnej
Wiki nie jesteś sama. Jest tu sporo mądrych osób, które są w stanie wiele doradzić, a także takich ktore tego nie potrafią, ale trzymają kciuki za Ciebie i Tatusia :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group