1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
DorotaP

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 77539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-10-27, 10:11   Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
ewelamarcin napisał/a:
Widzę że aby dbać o swoje zdrowie trzeba się samemu o siebie troszczyć bo inaczej może być różnie..

Tak z tym się zgadzam. Niestety u nas trzeba wszystko w jakimś stopniu wymusic..

Ale robienie badań obrazowych ,,na wyrost,, mija się z celem.
Biorąc pod uwagę, że nie są to badania neutralne dla Twojego organizmu (poddanego ciężkiemu leczeniu onkologicznemu) np. jak pobranie krwi
Bo po latach XXL leczenia, wyjdą skutki uboczne po chemii, naświetlaniach i kontrastach itp i trzeba znowu z tym życ (a coś o tym wiem z doświadczenia leczenia męża)

ewelamarcin, od początku kibicuję Ci w tej trudnej walce (myślę, że takich kibiców masz tutaj wielu, tylko się nie deklarują, żeby nie zaśmiecac wątku)

Cieplutko pozdrawiam w imieniu TWOICH kibiców
  Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
DorotaP

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 77539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-06, 18:47   Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
Richelieu napisał/a:
zwykle nie pozostaje się w szpitalu więcej, jak 8-10 dni


No nie wiem, czy chcą tak długo trzymac. :mrgreen:
Jak mąż miał drugą operację, to pani w wieku 60+ miała usuwaną pierś i na następny dzień
biegała po korytarzu, a za trzy dni ją wypisali (tylko jeden szczegół to była placówka niepubliczna)
ewelamarcin napisał/a:
W niedziele mam chrzciny mojej u mojej siostry, miałam byc matka chrzestną, ale chyba będzie to nie możliwe.


Ja na Twoim miejscu był oddała zaszczyty chrzestnej, bo będzie to dla Ciebie dodatkowy stres - zdążysz/nie zdążysz, a tak to na stół pójdziesz na luzie ;)
  Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
DorotaP

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 77539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-02, 08:10   Temat: Rak piersi z mutacją genu BRCA1
gaba napisał/a:
jeżeli nie będzie można dostać się do CO bez czekania to porozmawiaj z nim czy nie można tego zrobić w innym miejscu (Coś mi się obiło że na Kaczej)

Zobacz też w Magodencie na Fieldorfa
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group