1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Katowice czy Gliwice poradzcie.
DorotaP

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 12721

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-10-25, 21:03   Temat: Katowice czy Gliwice poradzcie.
Są dwie szkoły:

Pierwsza - Prosicie swojego onkologa o pismo o wypożyczenie szkiełek i z tym idziecie do pracowni patologicznej (w placówkach mają takie specjalne druki)

Druga szybsza - dzwonicie do patologa (my mieliśmy tel. na wyniku hist,-pat. ) i pytacie co trzeba zrobić żeby te szkiełka wypożyczyć.

Zasady są takie, że to patolog, który pierwszy to bada ma obowiązek to przechowywać. Ale gdy to wypożyczycie to tak szpital w Warszawie odeśle po badaniu do waszej placówki. I za kilka lat znowu możecie to wypożyczyć.
My badaliśmy to 3razy i za pierwszym razem szpital sam załatwiał formalności ( to trwało ok. 2 tyg.)
Za drugim zadzwoniłam do patologa, umówiłam się z nim w pracowni patol. i tam podpisaliśmy dokument ze to zabieramy i ok.
Nie wiem czy w każdej placówce jest tak łatwo.
  Temat: Katowice czy Gliwice poradzcie.
DorotaP

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 12721

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-10-25, 20:00   Temat: Katowice czy Gliwice poradzcie.
klaudioszek napisał/a:
Mama zapisala sie na 2 grudnia do dr Rutkowskiego.


Musicie zabrać ze sobą również szkiełka i próbki z badania histopatologicznego ponieważ w Warszawie prawie zawsze lekarze chcą żeby to przebadani ich patolodzy ( oczywiście zabieracie także dokumentację pacjentki)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group