1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki
DorotaP

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8455

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-02-04, 19:09   Temat: Rak nerki
Możesz zadzwoni tutaj: http://www.ecz-otwock.pl/...ogii,13,l1.html
Dobrzy urolodzy są też tutaj http://www.magodent.com.p...&id=6&Itemid=11
  Temat: Rak nerki
DorotaP

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8455

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-31, 22:06   Temat: Rak nerki
Agataa napisał/a:
2. czy mozna wierzyc diagnozie o przerzutach bez tego badania ?

Badanie hist-pat. nie pokaże przerzutów w płucach. Przerzuty wyszły na badaniu obrazowym np. TK lub Rtg.

Jeżeli tu można doradzac to tylko prywatna konsultacja u onkologa z pełną dokumentacją chorego. Może on Was pokieruje.
My nie możemy podpowiadac, bo nie mamy pełnej dokumentacji chorego
  Temat: Rak nerki
DorotaP

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8455

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-30, 22:35   Temat: Rak nerki
Ja w Warszawskim niepublicznym szpitalu nie mogłam odebrac wyników hist-pat męża, bo nie miałam pisemnej (na specjalnym druku szpitala)upoważnienia.
A w dokumentacji na izbie przyjęc mąż to właśnie mnie upoważnił do wglądu do dokumentacji (niestety mogłam z niej skorzysta dopiero po śmierci męża).
Wynik mógł odebrac pacjent lub osoba która miała upoważnienie na piśmie (na specjalnym druku szpitala) oraz mająca dowód osobisty chorego.
Odebranie wyniku CT też przebiegało podobnie... ;)
  Temat: Rak nerki
DorotaP

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8455

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-30, 20:00   Temat: Rak nerki
Tak. Bo jeżeli proces nowotworowy jest w dużym stopniu zaawansowany i są już przerzuty, to operacja nie musi byc najlepszym rozwiązaniem. Ale o tym może zadecydowac onkolog lub chirurg onkolog. Chyba, że operacja musi byc wykonana przy bezpośrednim zagrożeniu życia chorego..
Agataa, nie możemy gdybac, musisz porozmawia z lekarzem prowadzącym.
  Temat: Rak nerki
DorotaP

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8455

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-30, 16:32   Temat: Rak nerki
Agataa, niestety Twoje obawy o leczeniu Taty w powiatowym szpitaliku są słuszne.
Sprawa jest poważna, już nawet ze względu na wiek pacjenta i towarzyszące mu inne choroby. Konsultacja z onkologiem jest bezwarunkowo konieczna i myślę, że powinnaś dokładnie porozmawiac z lekarzem prowadzącym i dopytac o szczegóły leczenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group