1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak języka
Dronka82

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11305

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-01-18, 20:17   Temat: Rak języka
3 miesiące po zakończeniu leczenia. Trzymam kciuki!
  Temat: Rak języka
Dronka82

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11305

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-01-16, 21:05   Temat: Rak języka
Jak tam?
  Temat: Rak języka
Dronka82

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11305

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-12, 21:29   Temat: Rak języka
mea culpa
  Temat: Rak języka
Dronka82

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11305

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-12, 07:41   Temat: Rak języka
Zdrowo, mądrze jeść póki się da, przygotować się na zmianę diety na półpłynną (w pewnym momencie), kupić blender, tacie będzie łatwiej jeść miksowane zupy (jeśli lubi). Pomyślcie nad nutridrinkami. Naświetlania nastąpią dopiero po bardzo dobrym zagojeniu ran (najwcześniej miesiąc po wyjściu ze szpitala-tak było u nas, a np.dziurka po rurce zarasta od 3 do 4 tygodni po wyjęciu). Mojemu bardzo smakowały wtedy lody, kupowaliśmy litrowe opakowania i czekały na Niego w szpitalnym zamrażalniku. Co do 6 tygodni-tyle to trwało i u nas. Pod koniec naświetlania są już krótsze i z najsłabsze. Na pewno pojedziecie robić maskę" - taki ochraniacz miejsc zdrowych - wtedy dopytaj fachowców o wszystko, co Was niepokoi.

[ Dodano: 2015-10-12, 08:59 ]
Myślę, że opuchlizna wewnątrz może się utrzymywać. Chyba, że lekarz stwierdził, że już jej tam nie ma?
  Temat: Rak języka
Dronka82

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11305

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-11, 20:45   Temat: Rak języka
Witaj Pati na forum. Jeśli chcesz znać szczegóły naszej historii to poczytaj mój wątek, tam wiele informacji o radioterapii rejonów głowy i szyi. Mój tata po operacji policzka tez miał rurkę tracheotomijną (wyjętą między 7 a 10 dniem). Jest to zależne od tego jak szybko znika opuchlizna. Mówienie ułatwi przytykanie tej rurki na chwilę. Tata wypisany był po 13 dniach od operacji. Potem przeszedł radio - skup się na zapobieganiu poparzeniom. Powodzenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group