1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy
Edvige

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7474

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-25, 13:07   Temat: Rak trzonu macicy
Merida, o miejscu leczenia mamy podejmiecie decyzję sami. Jeśli wystarczy mamę leczyć w poradni onkologicznej to tam niech się leczy. Wiele osób wypowiadających się na tym forum jest w trakcie leczenia lub po i wie na czym to leczenie polega.
Ja też jestem w trakcie leczenia i wiem, że w CO zapewniają kompleksowe leczenie i wszystkie potrzebne badania czego nie zapewni Wam oddział onkologiczny w szpitalu.
Znam to z choroby MĘŻA.
pozdrawiam
  Temat: Rak trzonu macicy
Edvige

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7474

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-13, 07:08   Temat: Rak trzonu macicy
Merida,
Mama już ma wynik badania histopatologicznego: "Gruczolakorak błony śluzowej jamy macicy G2" i to jest już podstawą do rozpoczęcia właściwego leczenia onkologicznego.
Zapoznaj się z innymi wątkami dotyczące tego schorzenia i tam są wskazówki jak powinno prawidłowo przebiegać diagnozowanie i leczenie.
Jesteście z Wrocławia i jest tam DCO, gdzie wg mnie mama powinna trafić i być leczona przez specjalistów już teraz a nie dopiero po operacji bo ten czas się wydłuży.
  Temat: Rak trzonu macicy
Edvige

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7474

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-12, 21:25   Temat: Rak trzonu macicy
Merida,
Richelieu, zapytał
"czy mama jest pod opieką lekarza onkologa i ośrodka onkologicznego ?"

Lekarz w trakcie specjalizacji to jeszcze nie specjalista. Czy przyjmuje w poradni onkologicznej?
Jeśli tak to lekarz ginekolog onkolog decyduje o tym jaka diagnostyka powinna być wykonana w danym schorzeniu przed operacją
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group