1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czyżbym zaczął przygodę z chłoniakiem...
Finlandia

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 14392

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-24, 02:30   Temat: Czyżbym zaczął przygodę z chłoniakiem...
rotsap napisał/a:
1. Do szpitala wysłała mnie poprzez skierowanie na pogłębioną diagnostyke do szpiatala, moja lekarz pierwsz. kont. Nie poszedłem tam sam.

No to uważam to z jej strony za błąd (tj. zbyt ogólne skierowanie)

Cytat:
3. Moja lekarz pierwsz. kont. zaaplikowała mi od 17 do 21.08, czyli ponad weekend mocną kurację antybiotykiem, co nie dało żadnego efektu

To za mało, zwykle są ze 2-3 kuracje, każda po tygodniu.

Cytat:
Jutro idę do lekarza pierwsz. kontaktu z tym wypisem. Może faktycznie podsunąć jej ten pomysł z chirurgiem. Swoją drogą myślałem że taki zabieg to robi się w szpitalu.

No owszem, w szpitalu, ale musisz mieć skierowanie do chirurga, chętnie chirurga onkologa a nie skierowanie do szpitala pt. "weźcie i coś zróbcie". Przy czym takie skierowanie częściej daje onkolog niż lekarz pierwszego kontaktu.

rotsap napisał/a:
2. Do onkologa poszedłem sam miesiąc temu i dostałem termin na 04.09. To była moja inicjatywa

Słusznie. Proponuję poczekać do tej wizyty, to już niedługo.
  Temat: Czyżbym zaczął przygodę z chłoniakiem...
Finlandia

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 14392

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-23, 21:46   Temat: Czyżbym zaczął przygodę z chłoniakiem...
A do tego szpitala ktoś Cię skierował? Bo skierowanie o którym pisałeś, to jak rozumiem to do Przyszpitalnej poradni onkologicznej na 04.09? Tutaj to nic dziwnego, że nic nie zrobili, bo nie dało się nic zrobić na tym oddziale. Nie można oczekiwać po oddziale internistycznym szpitala, że przeprowadzą diagnostykę, którą powinien wykonać lekarz pierwszego kontaktu (czyli tutaj - wykluczenie infekcji przez wypróbowanie kilku antybiotyków i wnikliwy wywiad, dalej skierowanie do chirurga celem diagnostycznego wycięcia węzła).
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group