1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leiomyosarcoma G2
Fredka

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-10-01, 17:17   Temat: Leiomyosarcoma G2
No właśnie!!!
  Temat: Leiomyosarcoma G2
Fredka

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-31, 18:39   Temat: Leiomyosarcoma G2
To naprawdę krzepiąca wiadomość.

pozdrawiam
  Temat: Leiomyosarcoma G2
Fredka

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-25, 09:59   Temat: Leiomyosarcoma G2
Nogi nie puchną, ale mnie bolą kości i plecy. I zastanawiam się czy to od prowadzonego ostatnimi czasy siedząco-leżącego trybu życia czy to nie daj Boże... to o czym nawet nie chcę myśleć.

A moze to efekt chemioterapii?

w każdym razie do momentu, gdy nie usłyszę wyniku tomografii, to już chyba popadnę w czarną ropacz.

pozdrawiam Kasieńko

PS. Mi lekarz co tydzień sprawdza czy nie mam obrzęków na nogach ( w okolicach kostek).
  Temat: Leiomyosarcoma G2
Fredka

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-22, 14:22   Temat: Leiomyosarcoma G2
Kasiu

Nie wszystkie zmiany w naszym organizmie to przerzuty. U mnie po pierwszej operacji wycięcia guza, który był mięśniakiem, na TK lekarz też opisał przezrzut w wątrobie, po czym onkolog stwierdził, że nie ma mowy o przerzucie w tym wypadku.

U mnie też lekarz opisujący TK znalazł zmain bardzo dużo, a sam doktor F. powiedział, że najprawdopodobniej nie wszystkie te zmainy są przerzutami - i tego się trzymajmy. Lepiej, aby badanie czy jego opis były dokładniejsze, a póxniej okazało się, ze zmiany nie są groźne niż na odwrót. I chyba tak to działa.

pozdrawiam Cię serdecznie

PS. relacjuj na bieżąco co u Ciebie
  Temat: Leiomyosarcoma G2
Fredka

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-18, 00:12   Temat: Leiomyosarcoma G2
asik19 napisał/a:
Kasieńko :*
Tak jak Małgosia nie wiem co napisać a z drugiej strony tak jak Fredka wierzę, że to stan zapalny czy cokolwiek coś innego a nie przerzuty.
Hmmmm czy mięsaki przerzutują do węzłów??
Małgosia w poniedziałek ma mieć wyniki, Ty Kasieńko masz wizytę.
22 Olaa ma wizytę.
24 ja mam wizytę.
Dziewuszki zaciskamy paluchy i do przodu!!!
Sciskam i jestem z Wami.



I jeszcze ja 23 mam tomografię..
  Temat: Leiomyosarcoma G2
Fredka

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-17, 12:26   Temat: Leiomyosarcoma G2
Kasiu

A ja mimo wszystko wierzę, ze to tylko jakiś stan zapalny.
Trzymaj się.
  Temat: Leiomyosarcoma G2
Fredka

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 63310

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-01-06, 19:14   Temat: Leiomyosarcoma G2
Witaj Kasiu

Napisz co u Ciebie. Jak po badaniach?

Przeczytałam jeszcze raz Twoją historię i w sumie, to mam podobny wynik, z tym, że u mnie niestety jest jeszcze przerzut do kości. Z tego, co zrozumiałam, to miałaś tylko jeden rzut chemioterapii. Jakie miałaś wyniki po tej chemii? Czy "zabiła" wszystko to, co miała zabić, bo nie miałaś dalszego leczenia?

pozdrawiam Cię serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group