1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gonia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-30, 22:20   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Strasznie sie ciesze ze byl Ksiadz,to otwiera droge do dialogu z Chrystusem...Tatus bedzie jeszcze pewnie zły ale dobrze Mu powiedzialyscie ze to moc ktora Go ma uzdrowic..Ciesze sie ze Tatulek wychodzi do domku.Bedzie sie lepiej czul miedzy Wami;-)Czy wypisali cos na te spuchniete nogi i rece.../Trzymaj sie kochana i pisz!!Pozdrowienia

[ Dodano: 2011-11-30, 22:26 ]
Wytlumacz Tatkowi ze ciezko jest czlowiekowi chodzic w mroku.Potrzebna byla spowiedz,aby narodzil sie Tatko na nowo...Buziaki
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gonia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-29, 20:45   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Moj Tatulek tez mial prawe pluco chore i tez nachodzila woda...Rok temu jeszcze nie tak czesto...odstepy miedzy sciaganiem wody byly dlugie(ok Pol roku,5 miesiecy) Natomiast teraz w pazdzierniku jak 7 zabrali tatke do szzpitala z powodu dusznosci i sciagali wode,to troszke sie poprawilo,ale na chwile...Potem woda nagle zginela na chwile a pozniej ruszyla z podwojna sila...i zalala pluca.ech..widac tak mialo byc..
Kazdy przypadek tej choroby jest inny.Takze opiekuj sie Tatkiem jak tylko mozesz,modl sie za Niego i nie apomnij o ksiedzu..o to bardzo wazne! Jestem

[ Dodano: 2011-11-30, 16:07 ]
Gosieksp, co u was?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gonia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-29, 17:07   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Badz silna...wiem jak Ci ci ciezko...Modl sie za Tatke
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gonia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-04, 18:10   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Badz silna i naj znac co lekarz powiedzial
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gonia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-03, 18:11   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp,lekarzem nie jestem ale napisze co bylo u mojego tatki.. moj tatus tez mial bole plecow,kupowalismy plastry rozgrzewajace,mascie ale tylko na jakies pare dni pomagalo.po tych bolach byl przerzut do wezla nadobojczykowego.nachodzila woda w plucu.wiec lekarz powiedzial ze te bole moga byc od wody i przerzutu.co do sinienia paznokci...moj tatus mial rok sinienie najpierw paznokci,potem juz byly palce..z tego co wiem to jest niedotlenienie.tak mi lekarze tlumaczyli.ale co do szczegolow napewno wypowiedza sie moderatorzy tego forum,bo to cudowni ludzie.walczcie,pytaj lekarzy onkologow o wszystko!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gonia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-05, 21:25   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Trzymam za Tatusia kciuki i modle sie.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gonia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-05, 22:25   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, co by do chemii ....a tatusia cos boli???
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group