1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Gusia

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67990

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-11, 00:53   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Evelinaswe. Czeekam i serdecznie zapraszam.
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Gusia

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67990

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-11, 00:20   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianka , Wiem,że na pewno jesteś , mądrą kobietą i matką i wiesz ,że ktoś kto czuwa i pilnuje wyżywienia , jest tak samo ważny, jak Ty dla Twoich Dzieci, Dlatego piszę co ja robiłam.
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Gusia

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67990

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-10, 21:39   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianko , ja proponuję miksować sobie to co lubisz , zupy warzywne wzbogacone mięskiem drobiowym, bułki maślane z mlekiem, masłem i jajkami lub wędlinką drobiową. Tak robiłam i robię teraz jeśli jest tak potrzeba swojemu mężowi. A przede wszystkim musisz sobie zakodować w głowie , że musisz jeść aby mieć siłę walki . Piotr przed każdym naświetlaniem wypijał jeden kieliszek oleju lnianego, a przed każdym posiłkiem zjadał kubek siemienia lnianego . Rezulatat? nie schudł ani jednego kg podczas naświetlań. Wagę utrzymuje do tej pory. Skutki popromienne zminimalizowane . ( 9 mc po operacji , 7 mc po radioterapii i już ma zrobione ząbki)
  Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Gusia

Odpowiedzi: 295
Wyświetleń: 67990

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-10, 16:42   Temat: Rak śluzowo naskórkowy ślinianki
Tarnowianko , czytam Twój post i nie dowierzam . Co to znaczy nie mam szans !!! Jak tak możesz myśleć . Wynik przeczytano przez telefon ? Może coś źle zrozumiałaś , odbierz ten wynik i porozmawiaj z lekarzem . Nie panikuj i myśl pozytywnie , jesteś już w połowie drogi a walkę na pewno wygrasz tak jak mój mąż.Jest po operacji Nowotwór złośliwy języka T3NOMO ( Carcinoma planoepitheliale invasivum partim keratodes oris , G2, pT2 ) W dniu 06.06.2011r przeszedł operację nasady i trzonu języka wraz z migdałkiem podniebiennym lewym , części ślinianki , oraz radykalną układu chłonnego szyi po stronie lewej.Usunęli mu również zęby jakie jeszcze posiadał. Radioterapia 35 dni od 11.07 -23.08.2011 - leczony fotonami 6MV -tomoterapia. Otrzymał na okolicę loży po usuniętym guzie języka 62 Gy/T i na węzły chłonne szyi obustronnie 50Gy/T . Rehabilitacja od listopada do stycznia - porażenie nerwu twarzowego . Przez wiele miesięcy jadł jak niemowlak , wszystko miksowane, nie stracił ani jednego kg na wadze, coraz lepiej mówi . Za parę dni będzie miał nowe ząbki . Na wszystko trzeba czasu i trzeba walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć . Mocno Ci kibicuję .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group