1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-30, 21:07   Temat: działanie tramalu przerzuty na mózg i ogólna panika taty
kochani czy po przyjmowaniu tramalu mogą dziać się rózne dziwne rzeczy????/dziś tata wpadł w jakąś dziwną agresje wył z bólu krzyczał na wszystkich przyjechało pogotowie doktor powiedział ze po oczach widzi ze sa przerzuty na mózg....i powinno sie zmienic srodek przeciwbolowy dostal ketonal w zastzryku zyly pekaja nie bylo sie gdzie wkluc ale sie udalo....jestem skolowana...jeden przypisuje tramal drugi to podwaza....czy ktos moze sie wypowiedziec w tym temacie?????
nie mam pojecia co pdpowiedziec mamie ....tata ma tlen ktorego nie chce ....do szpitala nie dal sie wziac.....

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-11-30, 21:34 ]
Post scalony.
Masz już swój wątek - kontynuuj w nim Waszą historię, zgodnie z Regulaminem Forum.


  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-08, 12:45   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
jak mu pomoc utrzymac krwinki czerwone na dobrym poziomie? jakies preparaty dieta? lekarz mowila ze wazne aby tak bylo
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-08, 12:41   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
....nie wiem co powiedziec ....
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-08, 12:29   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
no coz....nie mam dobrych wieści.....

[ Dodano: 2011-11-08, 12:30 ]
i druga strona



  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-07, 16:38   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
Witajcie kochani dziś tata wyszedł ze szpitala Szczecin zdunowo niesamowicie przyjazna pani ordynator Iwona Witkiewicz diagnoza rak pierwotny w płucu zaatakowane węzły przyobojczykowe nie mam skanu badania histopatologicznego bo jest w Szczecinie a ja w warszawie ale tyle wiem na tym etapie gdzie jest rozsiany po organiźmie nie ma leczenia choroby trzeba wspomagać organizm... Skierowanie do przychodni onkologicznej żeby być pod stałą kontrolą...
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-04, 23:21   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
dam znac jak bedzie czarno-na bialym....probuje sie przygotowac...dlatego ;-)
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-04, 22:02   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
witajcie :-)
bardzo wszystkim dziekuje za wsparcie i pomoc - wiedza okazuje sie byc wazna w trudnych sytuacjach ;-)) )))
tata jest w szpitalu-badania badania badania...wiemy ze ma zaatakowane wezly chlonne przyobojczykowe.....spirometria ponizej normy.....ma zrobione badania krwi zoladka watroby nerek....czekamy na wyniki.....lezy w szpitalu w szczecinie....zdunowo ...cudowna pani ordynator i wspanialy personel! klaniam sie nisko!!!!!!!!! w poniedzialek konsultacja....czy jest jakis przypuszczalny czas przezycia w takiej sytuacji?
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-28, 20:03   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
jestesmy po pierwszej konsultacji....tata nie moze miec zrobionej bronchoskopii...moze nie dac rady po badaniu....jedzie na konsultacje 2 listopada....stan ogolny niezly....moze zrobia mu spirometrie ....tomografia jednak pokazala swoje.....trzeba ustalic jego biologiczny stan .....zaczynam myslec ze to niespawiedliwe-jak ktos dozywa wieku 85 lat to jakim cudem moze czekac go cala ta historia ?????? po co? ma wspaniale zycie...jest dobrym czlowiekem....czy ktos zna kres tej historii?
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-24, 12:28   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
dziekuje za wiedze dotychczasowa.....badanie za tydzien.....bedziemy walczyc ....czy jest jakis sposob zeby takiego chorego wzmocnic przed cala przeprawa ?
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-24, 11:20   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
rozumiem ze na tym etapie nie mozna stwierdzic czy to jest zlosliwe czy nie? trzeba zapewne czekc na te bronchoskopie? a czy bronchoskopia jest badaniem tak dokladnym ze pozwala ustalic wszystko?
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-23, 20:11   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
trzymam sie wersji-prawdopodonie jest to naciek npl......zdaje sobie sprawe z miliona faktow co do taty .....ale ....zostawiam szklanke do polowy pelna ! jak ktos dozywa wieku 85 lat nie moze Go ruszyc zaden wstretny paskud ! tylko co na to medycyna.......hmmmmm......duzy ten naciek .....nie da rady z chemia ani radioterapia....za slaby.......zbyt zmeczony.....znam Go !
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-23, 19:59   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
niestety to wszystko co wiem :( 460 km dzieli mnie od mojego taty czeka na badanie bronchoskopia nie pluje kwia kaszle jest przerazony i boi sie ale przez tyle lat jest cudowny ze nie moze go spotkac nic zlego!..... zawsze skarzyl sie i leczyl na oskrzela ostatnio-ma 85 lat!!!!!!!!- troche gorzej sie czul ale jest dzielny mimo tego ze sie boi..... sie martwie- nie wiem jak go wesprzec bo on nie znosi klamstwa w rozmowie ze mna ..... moze mu nie powiem ale ja chce wiedziec - jestem twarda.......pomoge mu tylko musze wiedziec w czym .....medycyna nie jest moja mocna strona.....niestety.....a badania nie sa jednoznaczne.....
  Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
INDIANALW

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22939

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-23, 19:30   Temat: prosze o interpretacje wynikow badania naciek npl
Komentarze nie związane bezpośrednio z historią choroby znajdują się w => tym wątku <=


witam moj tata 85 lat mial badanie tomograficzne opis w pliku nie wiem jak to interpretowac nie znam sie na medycynie
1. co znaczy naciek npl?
2. jak w takim wieku wyglada leczenie?
3. na czym polega bronchoskopia?

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group