1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 21
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-09, 14:55   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Wyrazy współczucia. Brak słów. Jest mi bardzo przykro. ::rose::
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-08, 16:17   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Czy próbowałyście mrożone kostki z ananasa? (mogą być z puszki).Podobno się to sprawdza.
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-03, 15:55   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Namówcie ją na hospicjum. Co będzie jeśli będzie cierpieć, a pomoc będzie "w drodze". W hospicjum będą wiedzieli jak jej ulżyć. No i non stop będzie mieć pomoc.
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-26, 18:04   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Nie upierajcie się na tą chemię tak bardzo. Przejdzie ból ręki- to zrobią badanie. Zresztą lekarz prowadzący i tak zdecyduje co dalej. Niech Bratowa tak nie płacze, może potrzebuje trochę wytchnienia, jest osłabiona i zmęczona. Chyba chemia na tym etapie jeszcze bardziej by ją "dobiła" . Może potrzebujecie 2-3 tygodnie odpoczynku- bez lekarzy, chemii.
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-11, 19:42   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
http://szpitalwincentego....=107&Itemid=103

[ Dodano: 2013-09-11, 19:49 ]
Nutridrinki i dużo, dużo snu. Lekarze niby decydują o celowości chemioterapii ale czasami warto uszanować wolę pacjenta. Kurcze, co tu Ci napisać? :?ale?:

[ Dodano: 2013-09-11, 19:55 ]
:cry:
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-11, 19:30   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
http://www.spsk4.lublin.pl/cennik/ZRiMN.pdf

pozycja 26

[ Dodano: 2013-09-11, 19:34 ]
http://www.informator.gumed.edu.pl/37p

pozycja 5

[ Dodano: 2013-09-11, 19:38 ]
http://www.cskmswia.pl/cs...,dok.html?poz=5

też poz.5 pod tytułem badania radioizotopowe
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-22, 16:22   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Jak miałam chemioterapię (w sumie miałam tylko 4-ry kursy AC) najlepiej działał na mnie sen, spacer (oczywiście dopiero na 5-ty,6-ty dzień od chemii) oraz pewne tajemnicze (bo nie pamiętam nazwy!!!) tabletki z apteki, które kupił mi tata. Tata poszedł do apteki i poprosił o jakiś środek wzmacniający dla osoby po chemioterapii i naświetlaniach. Jest coś takiego i naprawdę pomaga. Mnie te tabletki bardzo pomogły, poczułam się dużo silniejsza, a przecież o to chodzi!!Musisz iść do apteki pogadać z farmaceutką. To nie jest bardzo drogie, góra 30 zł.
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-16, 15:39   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Klaryso, naprawdę kochana z Ciebie dziewczyna! Musi się udać!
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-13, 19:42   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Aby miała sił do tego leczenia!!!!! Program ostry!!!!!!!Pozdrawiam i życzę bratowej zdrówka!
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-08, 22:26   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Klarysa, lekarze robią wszystko co mogą, jak pozwala stan pacjentki. Lekarze wiedzą co robią!!! Czasami coś co wygląda tragicznie , przechodzi i pozostaje złym wspomnieniem. Życzę Wam tego. Naprawdę. Dużo przeszliście. A dla Ciebie Klarysa :flower: chciałabym żeby ktoś mną się kiedyś tak przejmował ja Ty bratową. Trzymajcie się. Może ktoś Ci odpowie bardziej naukowo i merytorycznie, ale musiałam to napisać.
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-09, 15:25   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Najgorsze macie za sobą. Trzymam za Was kciuki !!!!!!
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-02, 15:22   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Hej Klaryso! Najważniejsze ,że płat się przyjął :lol:
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-29, 10:33   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
To może wreszcie u Was zaświeci słońce. Dziwne ,że przy T3 bratowa miała pierwotnie oszczędzającą. Teraz trzeba uważać aby to wszystko się zagoiło . Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-28, 18:15   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Co tam u Was? Udało się z tym płatem? Wszystkiego dobrego!!! Bardzo trzymam za Was kciuki!
  Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Iwona

Odpowiedzi: 322
Wyświetleń: 132133

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-10, 16:13   Temat: Rak piersi: operacja oszczędzająca, powikłania
Klaryso, musisz być oparciem dla bratowej, dla brata, wszyscy tutaj trzymamy za Was kciuki.

[ Dodano: 2013-06-10, 16:15 ]
prawdopodobnie w tym "TRIO" tylko Ty logicznie jeszcze myślisz..
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group