1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
Iwona

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 50590

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-07, 15:19   Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
Klaryso zrobiłaś i robisz wszystko co możliwe......Czuję wielki żal, ale ciągle mam nadzieję ,że wszystko się jakoś odkręci...bo są przecież i takie przypadki. Będę o Was myśleć i modlić się o Was, choć w takich chwilach nie wiem do kogo się modlić??????
  Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
Iwona

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 50590

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-30, 19:51   Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
śledzę ten wątek od bardzo dawna. Powiem Wam ,życie jest gówno warte, niesprawiedliwe i bez sensu. Dla mnie nie jesteście PESELEM, wiem dokładnie jak to jest z lekarzami. Czasami myślę, że większość z nich nie powinno wykonywać tego zawodu. Może są dobrymi rzemieślnikami ale nie potrafią uspokoić duszy ludzkiej, nawet psycholodzy . Psycho -onkologia -to jedna wielka porażka. U nas psychoonkologiem jest ksiądz ---mnie się ksiądz kojarzy z ostatnim namaszczeniem a nie z pomocą psychologiczną!!!! Klarysa- zrobiłaś wszystko co mogłaś! Teraz koncentrujcie się na tym by nie było bólu fizycznego. Trzymaj się!
  Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
Iwona

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 50590

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-25, 15:53   Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
:heart:
  Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
Iwona

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 50590

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-24, 17:30   Temat: Klarysa - komentarze (vf7, vf8)
Dziewczyny, trzymajcie się mocno. Zbierajcie siły. A co do psychiki: bratowa i tak jest dzielna z tego co widzę. Można się od Was wiele nauczyć :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group