1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-18, 15:32   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca, trzymajcie się!!! Trzeba być dobrej myśli i wspierać Tatę, nie dać mu się poddać i załamać. Trzymam kciuki, zaglądam tu od czasu do czasu z nadzieją że Wam się udaje. Tak trzymać!
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-21, 16:15   Temat: Naciek głowy trzustki
cieszę się bardzo, mam nadzieję że Tobie leki też będą pomagać, a Tata będzie w dobrej formie jak najdłużej. Cieszcie się każdym dniem.
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-05, 19:38   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca, tyle stresów, może masz te dolegliwości na tle nerwowym... mojej mamie dopiero niedawno przeszło takie pieczenie w gardle, coś jakby refluks, nie mogła przełykać, bolało ją i piekło. Mówiłam, że to stres, przecież przez rok żyła w takim ogromnym stresie... przeszło teraz nad morzem, trochę się wyciszyła, czas z radosnymi wnukami bardzo pomógł. Myślę że u Ciebie to też może być na tle nerwowym. Trzymam za Was mocno kciuki cały czas!
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-02-27, 23:20   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca, mój tata na 15 wlewów chemii miał w sumie 3 razy badania TK, ostatnie w grudniu i 6 lutego. Niestety żaden jak się okazało nie dał rzeczywistego obrazu, tak się cieszyliśmy, że jest dobrze, a rzeczywistość zaskoczyła nawet lekarzy. Trzymam za Was kciuki. Zastanawiam się, dlaczego nie zleca się rezonansu przynajmniej przy raku trzustki. Bo jak zapytałam lekarzy dlaczego badania obrazowe nic kompletnie nie pokazały to usłyszałam, że tak to jest przy trzustce.... więc jaki sens tych badań jeśli wiadomo że mogą nie być wiarygodne?
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-02-13, 13:41   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca, czy pamiętasz może w jaki sposób wykryto u Twojego Taty ten zbiornik z płynem? czy to wyszło na USG czy w TK? U mojego na USG nic nie widać, dopiero TK pokazuje ten zbiornik. Jakich rozmiarów był u Twojego Taty, pamiętasz może? lekarze wahają się, czy te dolegliwości (wymioty po łyku wody, czkawka, bóle w mostku) spowodowane są tym płynem i nie mogą się zdecydować czy operować, czy nie. Już sama nie wiem co robić. A tatę boli, nie je, tylko jest na kroplówkach...
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-02-12, 00:34   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca, poczytałam że Twój Tata też zmagał się ze zbiornikiem z płynem, powiedz mi, jak go "zdrenowali" czy jak to się fachowo nazywa, to tata czuł się lepiej i wymioty ustąpiły? Mojemu tacie chyba jutro zrobią punkcję (jeśli dobrze zrozumiałam), czyli będą to nakłuwać, czy nie wiem jak. Ale mam nadzieję, że skończą się te dolegliwości. Jak możesz, to odpowiedz w moim wątku. pozdrawiam i trzymam dalej kciuki za Was!
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-20, 11:29   Temat: Naciek głowy trzustki
jak jest w normie, to się cieszymy!!! oby tak dalej!
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-11-14, 09:22   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca, mój tata po kreonie nie ma żadnych dolegliwości, więc mam nadzieję, że u Was będzie podobnie. Cieszę się ogromnie z Twoich dobrych wiadomości, ściskam!
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-18, 22:41   Temat: Naciek głowy trzustki
dobre wiadomości, cieszę się bardzo! miejmy nadzieję, że znajdzie się coś skutecznego na to trzustkowe cholerstwo, mówił lekarz coś konkretnego co w tej Japonii testują?
  Temat: Naciek głowy trzustki
Iwonka1

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 125917

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-10-17, 00:27   Temat: Naciek głowy trzustki
tronca, przeczytałam Twój wątek, długą i trudną drogę przeszliście, trzymam kciuki by z dnia na dzień było lepiej! Powiedz tylko, czy potwierdzono w końcu, ze to jest rak trzustki? Gdzie było ognisko pierwotne? Czy też tak jak u nas w ogonie? dobrej nocy!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group