1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 66
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-23, 16:29   Temat: Johanka - komentarze
Kochani :)
Wszystkim Wam życzę WSPANIAŁYCH ŚWIĄT. Niechaj Wam sprzyja, to co dobre, a smutki oby zapominały o Waszym istnieniu. Te Święta Bożego Narodzenia niech będą okazją do wybaczania, pojednania, a świat od razu stanie się bardziej kolorowy. Wszystkim Wam życzę przede wszystkim Z D R O W I A :heart:
Z serdecznościami :flow:
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-05, 23:03   Temat: Johanka - komentarze
:mrgreen: małgosia_43, Kochana, pamiętaj, ile dajesz, tyle odbierzesz:) To taka stara mądrość. Jak dotąd, sprawdza się.
Do usłyszenia i zobaczenia :lol:
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-04, 21:43   Temat: Johanka - komentarze
Cytat:
małgosia_43 napisał/a:

uprzedzam tylko, ze Magister TYLKO tak uroczo wygląda, bo charakterek ma nie powiem ;)

Kochana, mnie żaden MAGISTER nie straszny. W końcu nie z takimi daję sobie radę |luzik|
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-03, 17:14   Temat: Johanka - komentarze
JustynaS1975, Bardzo Ci dziękuję. Jesteś kochana, jak zawsze:)
małgosia_43, Ty i Twoja Rodzina ( Magister Uroczy) jesteście mile widziani i oczekiwani w moim domku. Milusia pewnie będzie przeszczęśliwa. Zwierzaki u mnie były, są i zawsze będą ważnymi "obywatelami". Ściskam czule.
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-01, 22:40   Temat: Johanka - komentarze
JustynaS1975, Cieszę się, że jeszcze goszczę w Twojej pamięci:). Zlot to już tylko wspomnienia, niestety. Bardzo dziękuję Ci za moc ciepłych słów pod moim adresem. Uśmiechnęłam się ciepło podczas czytania Twojej wiadomości. Pozdrawiam Cię baaaaaaaaardzo serdecznie. Buziak. (Sympatyczna i fajna fotka :lol: )
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-01, 21:51   Temat: Johanka - komentarze
małgosia_43, Witaj Małgosiu. Przepraszam bardzo za swoje długie milczenie. Jakoś wszystko mi od pewnego czasu nie po drodze. Sądziłam, że spotkamy się w wakacje, lecz sporo czasu spędzilam u swojej córci. Musiałam jej troszkę pomóc w ważnych sprawach. Teraz z kolei już praca i dni zapełnione. Moje zaproszenie jest wciąż aktualne. W końcu są weekendy :lol:
Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie ( I Twojego męża również)
Ola
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-20, 21:03   Temat: Johanka - komentarze
Cytat:
No i wreszcie się spotkamy :-D
Oj tak, Małgosiu. Liczę na to i czekam na miłe spotkanie z Wami:) Pozdrawiamy razem z Jolą.
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-19, 23:44   Temat: Johanka - komentarze
roman1130 napisał/a:
ruszamy w szeroki świat :mrgreen:

Oj tak, tak. Jeszcze tylko kilka morderczych dni, hektolitry kawy, a potem już tylko słodkie lenistwo !yes!yes!
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-09, 10:51   Temat: Johanka - komentarze
:)
małgosia_43 napisał/a:
Mam taką nadzieję :--:

:) Buziaki i do zobaczenia:)
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-08, 02:33   Temat: Johanka - komentarze
małgosia_43, Dużo pracuję. Naprawdę dużo. Wybacz moje milczenie. Poprawię się w siódmym miesiącu :)
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-24, 23:09   Temat: Johanka - komentarze
A co tam :--: Nie ma co się roztkliwiać. Było, minęło, ale pozostały bardzo miłe wspomnienia. Ponoć, nic dwa razy się nie zdarza. I pewnie to racja. Następny zlot nie będzie taki sam, ale także będzie świetny. Obyśmy znowu spotkali się w tak doskonałym gronie.
Pozdrawiam Wszystkich obecnych u Gazdy, no i oczywiście samego Gospodarza z Jego uroczą Rodziną :okok"
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-22, 23:03   Temat: Johanka - komentarze
female, Kochana, nie zazdraszczaj, tylko zbieraj się na kolejny zlot, bo naprawdę warto. Tego nie da się opisać. Było PIĘKNIE. Zostały niezapomniane wspomnienia:) Liczę na to, że następnym razem poznam i Ciebie.
Uściski przesyłam:)
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-14, 22:03   Temat: Johanka - komentarze
roman1130, Dziękuję Ci bardzo za pozdrowienia. Oczywiście przekażę również Joli. Jest mi bardzo miło, że poznałam Ciebie, Twoją uroczą żonę i wspaniałe dzieci, nie wspomnę o Pięknookim |happy| Jesteście wspaniali.
Liczę na nasze ponowne spotkanie i równie udaną, a nawet lepszą zabawę. (O ile w ogóle lepsza jest możliwa [hehm] )
Cieszy mnie, że mogliśmy poznać się. Przesyłam ucałowania dla Wszystkich :cmok:
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 17:08   Temat: Johanka - komentarze
JustynaS1975, Dziękuję. Kochana, staram się, bo to życzenia płynące wprost z serca, a przeznaczone dla Was - Wyjątkowych Ludzi ::thnx::
Ucałowania dla Ciebie, Justynko :tull:
  Temat: Johanka - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 204
Wyświetleń: 37660

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 16:54   Temat: Johanka - komentarze
female, JustynaS1975, i wszyscy Dobrzy Ludzie, życzę Wam na te Święta Wielkanocne i na każdy dzień Waszego życia, abyście byli szczęśliwi jak nikt na świecie, zdrowi jak wiosna, bogaci w samo dobro jak Ziemia i tego, żeby otaczali Was tylko życzliwi ludzie, a każdy dzień dawał Wam tylko radość, szczęście i spełnienie. Obyście zawsze sięgali gwiazd i marzyli, a potem urzeczywistniali swoje marzenia. Niech Wam się darzy na co dzień, na zawsze :flower: Dobrze, że jesteście.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group