1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Żałoba
Jolana

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 169801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-10-07, 16:03   Temat: Żałoba
formalina napisał/a:
Jolana chcesz powiedzieć
że Ty straciłaś Tatę, brata a jeszcze wcześniej męża????
Boże....

Formalina, przepraszam, że od razu nie odpisałam... Nie zauważyłam Twojego pytania...
Tak, dokładnie tak było. I teraz tak sobie myślę, po tych wszystkich przeżyciach osobistych i pracy stresującej - dopadło mnie dziadostwo. Lekarz, który mnie operował podkreślił, że właśnie medycy pracujący bezpośrednio z pacjentem narażeni są zachorowanie na raka ze względu na ciągłe stresy.... :?ale??:
  Temat: Żałoba
Jolana

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 169801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-09-14, 19:56   Temat: Żałoba
Mój Boże, tak już jest na tym łez padole. Człowiek rodząc się zaczyna swoją podróż życia. Podróż, której nie przewidzi, nie zaplanuje pod względem jej trwania. Natomiast ma tę świadomość, że pewnego dnia dobiegnie ta podróż do końca. Końca, którym jest śmierć.

Wiem, co odczuwacie Moi Drodzy! Ja byłam obecna przy śmierci mojego Tatusia - zmarł nagle na zawał serca. Niedługo po Nim na to samo zmarł mój jedyny Brat.. Mąż zginął w wypadku samochodowym kilka lat wcześniej... Myślałam, że zwariuję...
  Temat: Żałoba
Jolana

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 169801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-24, 13:45   Temat: Żałoba
Treść snu została powiązana z Twoimi przeżyciami, wspomnieniami i obawami. Sen to tylko sen i nie należy się nim przejmować...

Wyznaję zasadę, jeśli sen skłania mnie do czegoś dobrego - robię to. Jeśli do złego, to tego nie robię.

Gdy śnią mi się zmarli po prostu za nich się modlę.

Czas pożegnania....
Często po śmierci bliskiej nam osoby zostaje niedosyt..
A to, mogłam jeszcze inaczej postąpić, powiedzieć, coś naprawić, coś zrobić itp.

I właśnie takie sytuacje uczą nas, że każdego dnia powinniśmy żyć tak, jakby to miał być nasz ostatni dzień życia lub naszych bliskich.


mis123, przeżyłaś wielki ból i proszę przyjąć ode mnie wyrazy współczucia...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group