1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Choroba mojej Mamy
Kasiastka

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23044

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-10-18, 21:37   Temat: Choroba mojej Mamy
Pomarańczko, bardzo współczuję... Mój Tato odszedł 7.10 wieczorem, więc krótko przed Twoją Mamą. Na początku nie pracowałam, bo nie miałam siły pójść do pracy, ale w końcu zmusiłam się i to zdecydowanie mi pomogło już pierwszego dnia. Staram się wypełnić swoje wieczory, poprosiłam o spotkanie z najbliższymi koleżankami, wypłakałam się... Czy udaje się zapomnieć? Nie. Ale nawet nie łudzę się, że zapomnę, nie chcę zapomnieć! Jednak wypełnianie sobie czasu pozwala mi łapać chwile, gdy nie płaczę, ale myślę spokojnie o tym wszystkim. Że nawet są momenty, że się zaśmieję przy kimś bliskim... Ktoś mi powiedział, że Rodzice nawet w momencie, gdy umierają martwią się o nas, jak my, dzieci sobie z tym wszystkim poradzimy. I chcę pokazać Tacie, że jestem silna, że robię co mogę, żeby żyć dalej. Żeby patrząc tam na mnie z góry był spokojniejszy... Pomarańcza i Tobie tego życzę, spróbuj się czymś zająć, naprawdę wiem, że to trudne, ale gdy zaplanujesz sobie jeden wieczór, to potem będzie łatwiej wracać do normalności...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group