1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: agakata - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14755

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-16, 21:18   Temat: agakata - komentarze
Agakatko,
Oj, skąd ja znam ten paralizujący strach....

Cieszę się, że jest regresja:)
ściskam:)
  Temat: agakata - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14755

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-12, 12:50   Temat: agakata - komentarze
Rozumiem Cię doskonale.
Ja też mam wyrzuty sumienia, że widząc, że u taty się cos dzieje nie zareagowałam szybciej i nie pobieglam odpłatnie na TK glowy. Mogłam nie słuchać onkologa i neurologa tylko zaufać swojej intuicji, że coś nie tak...

Ale to obwinianie siebie nic nam i tak nie pomoże, a tylko zniszczy, a trzeba być silnym!

Strasznie długo Wam sie wlecze to diagnozowanie.
Myślałam, że dostaniecie szybko skierowanie na leczenie... Nie wiem może takie sa procedury?
Ale czas niestety biegnie... może szukac pomocy prywatnie albo w innym osrodku?

ściskam mocno
  Temat: agakata - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14755

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-27, 12:34   Temat: agakata - komentarze
Agakata,
Masz rację - strasznie długo ta diagnostyka - skoro we wrzesniu rtg wyszło niejasne, to powinno być w trybie pilnym (u nas w Poznaniu to około tygodnia czekania jak onkolog napisze pilne) wykonane. Potem przyjęcie do szpitala i załatwienie podczas pobytu szpitalnego i Ebus i bronchoskopii... 5 miesięcy to stanowczo za długo - rozumiem meisiąc, ale 5?

Wiem co czujesz, szczegolnie, że Twoja Mama miała zdecydowanie lepsze rokowania niz mój Tato - U was był stopień zaawansowania I, u mojego Taty II. My nagle z II stopnia "przeskoczylismy" do IV, bo nagle się okazało, ze jest przerzut odległy do mózgu... Rokowanie? Kilka miesięcy..:(

Wiem jaki to szok dla Ciebie, dla Was. Boże, doskonale to rozumiem... Trzeba sobie uświadomić, że szans na wyzdrowienie nie ma... ale wiesz macie chyba szansę na więcej niz killka miesięcy... Popatrz na wątek Marzenki Banialuki. Jej Mamie dawano po wnzowie kilka miesięcy...
Znam osobę, która po wznowie - dzieki chemiii i naświetlaniom żyje 3 lata i ma się dpbrze (od operacji juz razem 5 lat)... Zamieniła swoja chorobe w stan... przewlekły...
Życzę Wam tego samego - by udało się Wam wywalczyć wiele wiele czasu....

Ściskam
  Temat: agakata - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14755

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-21, 11:51   Temat: agakata - komentarze
Witaj Agakato:)

Pamiętam Cię:)
Niestety, skoro u was z IA też jest podejrzenie wznowy to masakra. Czy z Tym raczyskiem ktoś w ogóle wygrywa??? Mój tata miał IIA i ... w październiku zdiagnozowano przerzut do mózgu - po 1,5 roku od operacji...

realia polskie są jakie są:(
Ściskam Cie mocno i mam nadzieję, że u Was jesszcze długo bedzie - mimo stresów i nerwów - w miarę dobrze... Może nie jest tak źle...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group