1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rozsiany rak trzustki do otrzewnej
Konrad

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11170

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-01, 12:48   Temat: rozsiany rak trzustki do otrzewnej
Koniecznie hospicjum nawet w święta jak dziś ktoś tam dyżuruje wrazie pytań problemów.
Jak tramal jest nieskuteczny trzeba pomyśleć o morfinie czy to w tabletkach czy w zastrzykach. A uwierz ja nie ma problemu załatwić hospicjum.
Znalazłem odpowiednie u siebie w mieście( w internecie znajdziesz spokojnie) pojechałem w czasie rejestracji nowych pacjentów na 8 o godzinie 13 juz był u mnie lekarz przepisał leki zaproponował materac na odleżyny itd często w takich punktach również jest psycholog z którym warto porozmawiać.

Pamiętaj, że trzeba mamie w tym ulżyć niech kobieta nie cierpi.

Ja znalazłem hospicjum dzięki tej stronie:
http://hospicja.pl/lokali...c/region_2.html
  Temat: rozsiany rak trzustki do otrzewnej
Konrad

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 11170

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-01, 10:23   Temat: rozsiany rak trzustki do otrzewnej
Mam babcie podobnym stanie pierwotnego nowotworu nie znaleziono, tylko przerzuty do wątroby czytałem tutaj również zasięgałem pomocy
Lekarz powiedział mi tak puki pacjent sam może do mnie przyjść można zawsze liczyć walczyć o leczenie o ile badania są w normie ale musisz zadać tez sobie pytanie oraz mamie czy warto ją męczyć, nie znam wyników i tak by mi ie wiele powiedziały ale są tutaj mądre osoby co bardziej Ci pomogą.

A co do hospicjum domowego to wczoraj właśnie takowe załatwiłem swojej babci, doktor była bardzo miła do tego możesz wypożyczyć sprzęt np łóżko szpitalne czy materac na odleżyny jak by kiedyś był potrzebny, choć mam nadzieje ze nigdy się nie przyda. dodatkowo dostaniesz odpowiednie leki przeciw bólowe,np dostaliśmy tramal w kropelkach bardzo silny bo 1mil(100 tramalu) dla osób z nowotworem jest za darmo normalna cena 90zł babci pomaga niemal natychmiast, do tego sporo informacji uda Ci się dowiedzieć od nich ...

Liczymy, że uda się twojej mamie tego jej życzę.

[ Dodano: 2012-05-01, 10:26 ]
Zapomniałem dodać zapytać się lekarza o furosemid czy twoja mama może go stosować mi lekarz dał właśnie na to wodobrzusze u babci. Bo jak pytałem o odprowadzenie płynów jest taka możliwość to lekarze idą na "łatwiznę" choć nie raz już musi być to konieczne. Nam odradzano bo wtedy z organizmu odprowadza się duże ilości białka które jak wiadomo jest potrzebne

Takie moje rady ale ja nie jestem lekarzem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group