1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-08-29, 21:41   Temat: Zmęczenie...
Jakie są objawy - mojej ,przypuszczalnej depresji ?

[ Dodano: 2014-08-29, 21:50 ]
Madziu , czy lekarz z hospicjum ( H D) jest w stanie sprawować opiekę nad pacjentem mieszkającym w odległości 80 km?
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-08-29, 21:24   Temat: Zmęczenie...
Dziękuję-miałam(bo teraz oczywiście nie wiem...)-niedobór Mg i K
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-08-27, 20:45   Temat: Zmęczenie...
Proszę mi powiedzieć,czy mogę zażywać Pregnaker-dostałam za darmo-to dla mnie istotne,ale czy nie zaszkodzi mi?
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-22, 23:45   Temat: Zmęczenie...
Bardzo dziękuję-za info i czas... :)
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-22, 23:19   Temat: Zmęczenie...
Może ktoś wie,gdzie przyjmuje dr Piotr Maria Rudziński-torakochirurg
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-14, 21:41   Temat: Zmęczenie...
Dziękuję ślicznie za odpowiedzi.A może ktoś wie, jak podnieść wydolność oddechową? - ciężko mi bez tego płuca oddychać - a w czasie upałów staje się to prawdziwą mordęgą...
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-14, 19:27   Temat: Zmęczenie...
Czy mogę prosić o odcyfrowanie klasyfikacji: yT4N1M0R0L2vV1
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-14, 11:49   Temat: Zmęczenie...
Proszę mi powiedzieć, jakie badania powinnam wykonać po odstawieniu clexane? bolą mnie nogi - bardzo - mimo w zasadzie ciągłego oblewania się potem, mam zawsze zimne palce u nóg - co mogę zrobić?
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-10, 22:15   Temat: Zmęczenie...
Miałam TK i MRI głowy. Mój onkolog nazwał żartobliwie zaobserwowane zmiany "dziurami w mózgu".

[ Dodano: 2014-07-10, 22:26 ]
Jeśli tylko Lilinka będzie sobie tego życzyć, wątek zostanie założony. -Poproszę...
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-10, 16:02   Temat: Zmęczenie...
nie mogę liczyć na jakiekolwiek skierowanie od lekarza POZ - uroki prowincjonalnej służby zdrowia - wizyta domowa - to duży wydatek... jestem pozostawiona sama sobie - nie mogę na nic ani na nikogo liczyć - to oczywiście potęguje mój stres - boję się depresji. Nie wiem jak mogę być pewna, że nie mam przerzutów? Czy nie powinnam mieć skierowania na PET? Nawet jeśli wykonam Kt - to będzie tylko informacja na temat klatki - a reszta?

[ Dodano: 2014-07-10, 16:12 ]
Mieszkam w wioseczce między Lublinem,Zamościem a Chełmem-wszędzie mam ok.50 km. :(
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-10, 15:50   Temat: Zmęczenie...
Płytki - nie wiem - nie dostaję skierowania na zadne badania - nie stać mnie po prostu na wykonywanie płatnych badań, zwlaszcza,że wszędzie mam naprawdę daleko, a sama nie jestem w stanie wyjść z domu. Lekarz twierdzi, że to skutki uboczne chemio-i radioterapii. Brałam nasen -usypiałam po nim na kilka godzin-teraz odstawiłam, bo czułam się po nim bardzo źle. Mam 57 lat.
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-10, 15:34   Temat: Zmęczenie...
T3N2MO, APTT - 25,80 ; INR - 0,92
Ostatnie KT - grudzień 2013, do marca br. dostawalam Clexane 40, teraz nie przyjmuję żadnych leków (tylko Mg). Dolegliwości zgłaszałam. Chemia - 3xPG, pooperacyjnie - karboplatyna + navelbina - 4 kursy.
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-10, 14:48   Temat: Zmęczenie...
Moje pytanie - Co mogę zrobić, by zacząć w miarę normalnie funkcjonować? Jak pokonać bezsenność i ból nóg...
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-10, 14:37   Temat: Zmęczenie...
Niedawno - jest ok. Morfologia - teraz już też w porządku, jest kłopot z d-dimerami - ok. 5000 - ponoć oznacza to płyn w płucach. Mam przemieszczone organy - lącznie z sercem, przepuklina przepony się utworzyła, mam zawroty glowy, zaburzenia widzenia, czucia...
  Temat: Zmęczenie...
LILINKA

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 14923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-10, 13:27   Temat: Zmęczenie...
Komentarze nie związane bezpośrednio z historią choroby znajdują się w => tym wątku <=.


Witajcie! Usiłuję znaleźć jakąś pomoc - bo jestem tak bardzo osamotniona w swej walce o życie, że nie mogę aż w to uwierzyć...
3 lata temu usunięto mi całe płuco prawe. Przed operacją przeszłam chemię radykalną,potem 7 tygodni naświetleń. Po operacji znowu chemia. Myślałam, że zmęczenie, które mi wówczas towarzyszyło, będzie ustępować - jakże się myliłam! Teraz zmęczenie mnie pokonało - nie jestem w stanie wejść po schodach, pot mi płynie po całym ciele litrami - zasadzie ciągle (żadne kosmetyki nie skutkują)... Proszę,odezwijcie się, porozmawiajcie ze mną...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group