1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy z przerzutami a normalne życie
Lejandra

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5884

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-07-10, 15:33   Temat: Rak tarczycy z przerzutami a normalne życie
Hej Sorrentino!

Mój Tata miesiąc po operacji tarczycy poszedł na basen, ranka zagoiła się i nic się nie działo. Myślę, że nie musisz obawiać się kąpieli w jeziorze. Jeśli jednak w najbliższym czasie będziesz u lekarza zapytaj go o zdanie, choć nie sądzę, by miał coś przeciw.
Pozdrawiam. :)
  Temat: Rak tarczycy z przerzutami a normalne życie
Lejandra

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5884

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-07-09, 08:01   Temat: Rak tarczycy z przerzutami a normalne życie
Sorrentino,

Nie tak dawno też miałam 18 lat i choć nigdy typem imprezowicza nie byłam, próbuję rozumieć Twoje potrzeby... Kto by chciał zalegać w domu gdy jest perspektywa imprez, wakacji i wylegiwania się nad jeziorkiem.
Musisz jednak szybko zrozumieć, że prowadząc dotychczasowy tryb życia, tracisz szansę na cudowne wakacje w przyszłości, imprezki, studia i dorosłość. Jeśli chodzi o używki musisz o nich zapomnieć. Papierosy, alkohol nawet w małych dawkach czynią leczenie bezskutecznym- a Ty przecież chcesz być zdrowy...?!?
Zastanów się proszę, co Ci przyniesie więcej korzyści: krótki okres wakacyjnej laby a potem długie leczenie, czy "przystopowanie" a potem realizacja planów i marzeń jakie przyniesie Ci życie bez choroby? Reasumując- musisz chwilowo zagryźć zęby i będzie dobrze :)

Siedzenie w domu nie musi być nudą- przecież znajomi mogą do Ciebie wpadać...? Liczę, że palenie fajek nie jest Twoim jedynym hobby, masz zapewne jakieś zainteresowania, o przygotowaniu do matury aż mi głupio wspominać, bo nie chcę wyjść na zrzędliwą ciocię, ale może to nie jest najgorszy pomysł? :--: :--:
Inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi, a wierzę w Twoją inteligencję i zdrowy rozsądek, który mam nadzieję, że zwycięży! Pozdrawiam! ;) ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group