1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Żałoba
Luika

Odpowiedzi: 654
Wyświetleń: 165778

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-02-08, 00:56   Temat: Żałoba
Śmierć....... dla większości ludzi jest rzeczą naturalną.. dopóki nie dotyczy ich samych, własnych bliskich nam osób. Za to żałoba... to w większości temat tabu. Jak słowo RAK!
Jak zachorowałam większość ludzi nie potrafiło nawet na mnie spojrzeć bez przerażonego wyrazu twarzy a co dopiero rozmawiać ze mną na ten temat? I to politowanie.... czasem widzę w ich oczach słowa " na tak, taka ładna , młoda kobieta i ma RAKA! -TABU.

Śmierć....... trzy razy byłam "tam".... wróciłam i wiem,że "tam" jest ukojenie.... Ja już się nie boję śmierci. Ale inni tak.

Emocje..... płacz, uśmiech.... to jest to, co jest w nas. I powinniśmy płakać, gdy nam cięzko i powinniśmy się śmiać, gdy nam w duszy gra. To znaczy,ze żyjemy ;)

Wtedy, gdy obudziłam się po operacji mózgu wiedziałam,ze bedzie ze mną dobrze. Że jak przejdę przez "te drzwi" to wyzdrowieję. Bo jak zostanę przed tymi drzwiami, to wolę śmierć i wyzwolenie niż ból i nicość, która mnie czeka jeśli zostanę "warzywem".

Nie chciałam Was pocieszać, chciałam tylko wyjaśnić to, co czuję i chciałam się do Was uśmiechnąć i przytulić, bo czuję,że każdy uśmiech tu na Ziemi cieszy te nasze Anioły, które są tam w górze ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group