1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomoc w interpretacji wyników TK
Madzia70

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-30, 09:18   Temat: Pomoc w interpretacji wyników TK
Jo33,
Choroba jest uogólniona i nie ma szans na wyleczenie. Można próbować działań, które przedłużą Mamie życie i poprawią jego komfort = leczenia paliatywnego, takiego jak chemioterapia, radioterapia mózgowia. Nie liczyłabym natomiast na długie przeżycie w sytuacji przerzutów do mózgu.
Przykro mi, że nie mamy dla Ciebie lepszych wiadomości :cry:

Teraz pozostaje ścisła obserwacja i szczera rozmowa z lekarzem prowadzącym - może masz kogoś, kogo mogłabyś do tego oddelegować? Może ktoś z przyjaciół w Polsce mógłby Ci pomóc? Chodzi o to, żeby się zorientować, czy Twój przyjazd we wrześniu nie będzie zbyt późny...
Poza tym zastanów się, jak zorganizować życie Mamy w tej sytuacji. Na tym etapie byłaby potrzebna pomoc Hospicjum Domowego - w każdej chwili mogą się zacząć objawy wzmożonego ciśnienia śródczaszkowego i bez pomocy lekarza sobie nie poradzicie.
Zastanów się też, czy możesz sobie pozwolić na dłuższy urlop - być może będzie to ostatni raz, kiedy będziesz widzieć się z Mamą.

Piszę Ci to wszystko tak bezpośrednio, bo czuję, ze jesteś niezorientowana w powadze sytuacji. Z góry przepraszam, jeśli Cię uraziłam bezpośrednim przekazem, ale uważam, że jeśli będziesz znała prawdę - będziesz się mogła lepiej przygotować.

Myślę o Was ciepło :flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group