1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz jajnika
Margareth

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 52855

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-16, 01:41   Temat: Guz jajnika
Marta91,
myślę, że strach to normalna sprawa, najważniejsze, żeby jednak próbować być dobrej myśli.
Kiedy wybierasz się pod odbiór skierowania? A może już widziałaś się z lekarzem, masz skierowanie i wiesz coś więcej?

Odezwij się, co i jak.
Trzymam za Ciebie kciuki! :)
  Temat: Guz jajnika
Margareth

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 52855

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-13, 22:53   Temat: Guz jajnika
Marta91, z tego co wiem, badanie PET ma na celu wykrywanie ognisk nowotworowych w organizmie, ale niestety nie odpowiem Ci na pytanie, dlaczego lekarz postanowił Cię na nie skierować...
Natomiast co do tego, czy się skończyło, czy nie - nie stresuj się tak. To kolejne badanie, myślę, że może ono nawet potwierdzić Twój dobry stan, a i zawsze nie zaszkodzi dodatkowo się zbadać. Może Twój lekarz wychodzi z założenia, że warto dmuchać na zimne? Tego nie wiem, nie dysponuję fachową wiedzą medyczną. Ale spytaj lekarza, skąd nagle ten telefon, bo pewnie spotkasz sie z nim przy okazji odbioru skierowania na badanie?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group