1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz ślinianki przyusznej prawej
Margareth

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 38387

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-11-29, 16:20   Temat: Guz ślinianki przyusznej prawej
Wielkie dzięki Kaju!

Tak, rozumiem, ja też jestem taka zestresowana zawsze, często bez większej potrzeby. Stąd też była ta moja rada, aby jednak nie pisać sobie żadnych czarnych scenariuszy już teraz, bo po pierwsze - ani nie muszą się spełnić, a po drugie - nie wyobrazisz ich sobie dokładnie tak, jak może się stać, bo chyba musialabyś być lekarzem ;) Proponuję przybrać taktykę - co będzie to będzie, a jak coś złego będzie to wtedy będę się martwić. Życzę Ci tego i trzymam kciuki, zeby jednak zamartwiać się, nie będzie trzeba.

Z tym wypisem naprawdę jestem bardzo zaskoczona, nie udostępnili Ci zatem żadnych Twoich wyników badań, ani nic? Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, aby pacjent nie otrzymywał żadnych dokumentów. Ale być może zbyt mało miałam do czynienia ze środowiskiem szpitalnym... Może ktoś bardziej zorientowany coś więcej Ci powie :)

Trzymaj się!
  Temat: Guz ślinianki przyusznej prawej
Margareth

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 38387

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-11-29, 02:33   Temat: Guz ślinianki przyusznej prawej
Kaja, życzę szybkiego dochodzenia do siebie po operacji! Trzymaj się ciepło.
Z medycznego punktu widzenia, niewiele pomogę niestety...
Póki co, staraj się nie myśleć, co będize za 3-4 tygodnie i skup się na sobie, na tym, żeby dojść do siebie po operacji :-) Myślę, że nie ma co sie martwić zawczasu, bo to wywołuje niepotrzebny stres.
Co do wypisu, to mnie trochę zdziwiło, myślałam, że zawsze wychodząc ze szpitala powinno się otrzymać wypis... :?ale?: Może dopytaj tam, przy kolejnej wizycie o jakieś dokumenty?

Mnóstwo zdrówka życzę! :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group