1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak w tym wszystkim się odnaleźć?
Margola

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5119

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-03-06, 09:47   Temat: Jak w tym wszystkim się odnaleźć?
Witaj, moja mama jest 19 miesięcy po lobectomii NDRP, przez cały ten czas słuchałam od prowadzących jak to jest świetnie i cudownie, onkolog posunął się nawet do diagnozy w drugim tygodniu po wyjściu ze szpitala, że mama jest zupełnie zdrowa i nie ma więcej do niego przychodzić. Żadnych badań, chemii, nic zupełnie. Dzisiaj wiem, że nawet w Loudes uzdrowienie nie przychodzi tak szybko. Miesiąc temu mama się przeziębiła, a że nie pomagały domowe specjały poprosiłam rodzinnego o wizytę domową. Dał skierowanie do szpitala, diagnoze: zapalenie oskrzeli. Nie panikowałam, bo to nic wielkiego przecież, zrobili CT i bronchoskopię, lekarz powiedział, ze jeszcze tylko USG i jak będą dobre wyniki to do domu, odebrałam mamę w sumie po 5 dniach w szpitalu i dopiero w domu nogi się pode mną ugięły, gdy czytałam opis CT i bronchoskopii, choć nie wszystko zrozumiałam. Dzisiaj czekam na wynik PET-a. Za 2 tygodnie idziemy do lekarza z wynikami, tylko..... ja już im nie ufam :uuu: Bo jak zaufać komuś kto nie mówi prawdy? :?ale?: jestem zdołowana, rozczarowana, wściekła i generalnie nie wiem co robić, tu nie chodzi o moje dobre samopoczucie, ale o zdrowie i życie mojej matki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group