1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki typu złożonego
Marta281

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-17, 09:48   Temat: Rak nerki typu złożonego
Droga Izabelo
Przede wszystkim musisz choć to trudne być silna dla swojej mamusi, nie możecie mamie pokazać, ze jesteście załamani bo będzie myślała , ze sytuacja jest zła . Okazuj mamie dużo pozytywnej energii, uśmiechu bo to naprawdę pomaga. Kiedyś mój tatuś był w podobnym nastroju a potem przyszła chęć do walki. Wielu chorych przechodzi przez taki kryzys. Myślę, ze bardzo dobrym pomysłem będzie psychoonkolog tylko nie wiem jak mam Ci pomóc bo nie znalazłam informacji w jakim miejscu w Polsce mieszkacie. Znajdź w internecie psychoonkolog i nazwa Waszego miasta być może jest gdzieś w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania. Izabelo głowa do góry Wasza kochana mamusia będzie jeszcze na niejednej rodzinnej uroczystości i tego się trzymajmy. :) Pozdrawiam Cię bardzo ciepło. Marta
  Temat: Rak nerki typu złożonego
Marta281

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-03, 19:40   Temat: Rak nerki typu złożonego
Nam lekarz powiedział , że im więcej skutków ubocznych ma pacjent tym lepiej to znaczy , ze lekarstwo działa prawidłowo. Głowa do góry będzie dobrze!
  Temat: Rak nerki typu złożonego
Marta281

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16720

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-03, 09:34   Temat: Rak nerki typu złożonego
Droga Izabelo
Głowa do góry , będzie dobrze po burzy zawsze wychodzi słońce , a po dniach trudnych przychodzą te dobre. Brak apetytu i mdłości to nic innego jak skutki uboczne sutentu i naświetlań. Z biegiem czasu powinny ustąpić. Jeśli mamusia nie ma apetytu to kupuj jej NUTRIDRINK w dobrych aptekach. Dwie trzy buteleczki dziennie pokrywają bardzo dużo dziennego zapotrzebowania na pokarm. Zwłaszcza w chorobach nowotworowych. Bądź silna dla mamy, ja taka się staram być dla swojego taty.
Marta
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group