1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Honorata - komentarze
Marta82

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-11, 15:21   Temat: Honorata - komentarze
Jedź i powodzenia :)
  Temat: Honorata - komentarze
Marta82

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 21:15   Temat: Honorata - komentarze
No nareszcie rozsądnie gadasz ;)
Wam także spokojnych o zdrowych.
  Temat: Honorata - komentarze
Marta82

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-06, 14:36   Temat: Honorata - komentarze
Tego nie wiesz, i nie możesz tak mówić, jest szansa, że skubańca wytną i będzie lepiej, nie opłakuj, nie rozpamiętuj...ona wciąż żyje i ma szanse na to, żeby żyć dalej, miej nadzieję i przekonuj mamę, że warto ją mieć, nie wolno się poddawać, choć wiem jakie to ciężkie....moja mama właśnie siedzi w kuchni i kroi na sałatkę już dawno żadna z chwil nie cieszyła mnie tak bardzo, nie poddawaj się na razie musisz wierzyć, ze za każdym razem drzwi twojego rodzinnego domu będzie ci z uśmiechem otwierać mamusia.

Spokojnych świąt, bo tylko tego człowiekowi potrzeba: spokoju i nadziei.
  Temat: Honorata - komentarze
Marta82

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-30, 10:31   Temat: Honorata - komentarze
O to chodzi wszyscy kiedyś odejdziemy, ale jesteśmy to i teraz



Może inne czasy są lepsze, ale te są nasze!
  Temat: Honorata - komentarze
Marta82

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-26, 14:07   Temat: Honorata - komentarze
To straszne gdy choroba odbiera nam bliskich zwłaszcza gdy są to tak młodzi ludzie...nie potrafię tego zrozumieć, dlaczego tak się dzieje...
  Temat: Honorata - komentarze
Marta82

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-26, 13:46   Temat: Honorata - komentarze
Skoro jest operacyjny to cala w tym nadzieja, nie wiem szczerze co Ci poradzić, jak to mówią wyżej d... nie podskoczysz, ale rozumiem jak bardzo chciałabyś być teraz przy mamie...Musisz być silna, nie pokazywać, że się boisz (chociaż boisz się na pewno strasznie). Ważne, że mama nie jest tam sama...ciężko bo w takich sytuacjach myślisz, że Bóg się odwrócił, ale trzeba być dobrej myśli inaczej człowiek dostanie na głowę..
  Temat: Honorata - komentarze
Marta82

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 32875

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-26, 12:36   Temat: Honorata - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Honorato jeśli są na miejscu twoje dwie siostry to na pewno mama ma dobrą opiekę, doskonale Cię rozumiem, jak się dowiedziałam, że mama ma raka (całkiem przypadkiem bo miała iść na operację żył w kończynach dolnych,a tu się okazało, że ma raka, w dodatku wtedy nie chcieli nogi leczyć tylko uciąć - świat mi się zawalił w jednej chwili) to też chciałam wszystko rzucić, pracę, szkołę, by tylko być przy niej, ale ty jeżeli nie masz takiej możliwości, to nie zrobisz nic ponad twoje siły, rozmawiaj z mamą, wspieraj ją...mogę Co tylko powiedzieć, że my tutaj na forum jesteśmy z Tobą w tym cierpieniu i Cię rozumiemy i ci chorzy i ci zdrowi....

Życzę Tobie i twojej mamie mnóstwa siły w walce z tym dziadostwem, ale przede wszystkim nadziei...
Trzymaj się i pisz gdy tylko będziesz potrzebowała wsparcia i otuchy.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group