1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak z przerzutami do wątroby
MikaS

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 23824

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-06, 23:02   Temat: Czerniak z przerzutami do wątroby
Beato jak leczenie i samopoczucie Twojego taty> Jest już po pierwszej kontroli? wierzę, że wszystko w porządku i do przodu. Daj znać!
Pozdrawiam
  Temat: Czerniak z przerzutami do wątroby
MikaS

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 23824

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-11-12, 08:35   Temat: Czerniak z przerzutami do wątroby
Beato,

Warto było czekać miesiąc, mój mąż właśnie przyjmuje ten lek od 3 tygodni.
Skutki uboczne nie są wielkie w jego przypadku. Na początku lekka biegunka, teraz już nie ma ale ogólne zmęczenie organizmu i mdłości. Możliwe są róże reakcje skórne ale u nas póki co nic takiego się nie dzieje.
Co do efektów. Mój mąż nie ma przerzutów do organów ale liczne guzy podskórne na całym ciele, naprawdę dużo czarnych guzków różnej wielkości. Ale właściwie mogę powiedzieć, że miał bo pod wpływem działania leku znikają w szybkim tempie, aż nie chce się wierzyć. Także lek działa co napawa nas ogromną nadzieją i radością.
Trzymaj się mocno i słowa otuchy również tacie przekazuję. Mam nadzieję, że czekanie zakończy się dobrą nowiną.
Pozdrawiam ciepło.
  Temat: Czerniak z przerzutami do wątroby
MikaS

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 23824

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-11-11, 20:26   Temat: Czerniak z przerzutami do wątroby
beata39:

Mój mąż też był w takiej sytuacji, z tym, że my czekaliśmy miesiąc na odpowiedź ( też CO Warszawa, dr Świtaj). Czas się dłużył niewyobrażalnie, tym bardziej, że przecież w takim wypadku czekanie działa na niekorzyść chorego. Jeszcze troszkę cierpliwości, na pewno dasz radę.
Trzymam mocno kciuki
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group