1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak endometrioidalny
Mil1990

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7438

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-10-09, 18:16   Temat: Rak endometrioidalny
Moja mama miała taki sam typ nowotworu, tylko G1. U mojej mamy nowotwór rozwinął się w trzonie macicy. U niej leczenie polegało na operacyjnym usunięciu macicy, przydatków oraz na uzupełniającej brachyterapii.

Nie chcę wprowadzać w błąd, bo na forum sama szukam pomocy, a nie jej udzielam innym, ale zgadzam się z przedmówczyniami- w przypadku Twojej babci to wiek i współistniejące choroby mogą warunkować sposób leczenia. Moja mama ma np. nadciśnienie tętnicze, chore serce, siatkę podtrzymującą po przepuklinie, a mimo wszystko udało się przeprowadzić operację, chociaż na pewno lekko nie było. Z moją mamą leżała starsza już kobieta (około 70 kilku lat), której usuwano narządy "kobiece" laparoskopowo (z powodu współistniejących chorób). Znam też ponad 80 letnią kobietę, która zrezygnowała z leczeniaz własnej woli... Tak więc ciężko przewidzieć sposób leczenia, jednakże na pewno lekarze zrobią wszystko, żeby babci pomóc i dobrać najodpowiedniejszą dla niej metodę.

Na pewno dla Ciebie, jako wnuczki, wiadomość o chorobie bliskiej osoby jest szokiem. Doskonale wiem co czujesz, sama miałam kilka tygodni wyjętych z życia, kiedy się dowiedziałam o raku mojej mamy. Mimo to, musicie walczyć. Trzymam za Was kciuki, żeby Wam się udało.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group