1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak - DLBCL
Minia78

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32308

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-10, 14:16   Temat: Chłoniak - DLBCL
hej dextrino


Jednym słowem : RADOŚĆ !!!! ::dance::

A zdjęcie........... muszę przyznać, że przystojniacha z Ciebie ;)

pozdrawiam
Monia
  Temat: Chłoniak - DLBCL
Minia78

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32308

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-01, 23:36   Temat: Chłoniak - DLBCL
dextrino napisał/a:
Mam wstępne wyniki tz. 99,99% nic narazie nie zaobserowowano aby w organizmie zostały jakies aktywne miesjca chłoniaka! Czysty obraz!.


witaj

I tak już pozostanie! Obraz czysty, bez zakłóceń....cudowne wieści i cieszę się razem z Tobą !yes!yes!


pozdrawiam
Monia
  Temat: Chłoniak - DLBCL
Minia78

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32308

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-04-11, 09:49   Temat: Chłoniak - DLBCL
witaj

Pewnie, że będzie wszystko ok i innej opcji nie zakładamy :brav:
Ja po chemii też dość przytyłam. Większy wpływ na to mają jednak sterydy podawane w końskich dawkach :mrgreen:
Dziś wracam do normy, aczkolwiek ciężko jest zrzucić conieco :brr:
A co straszenia lekarzy, to nie bierz wszystkiego na poważnie. Oni czasem na wyrost coś mówią, a później i tak nic z tego nie wynika ;)

pozdrawiam i trzymam kciuki
Monia
  Temat: Chłoniak - DLBCL
Minia78

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32308

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-22, 17:57   Temat: Chłoniak - DLBCL
dextrino napisał/a:
dextrino
Ku zdziwieniu lekarzy nie ma śladu po guzie nie ma nic powiekszonego nawet nie maśladu po zbierającym się płynie. Cudowne ozdrowienie z IV stadium? Cieszę sie bardzo! Jednak przedemną jeszcze kolejno 4 dodatkowe chemie.
Czy ktoś miał po chemiach dziwne bóle oka, kłucie w skronii i w tyle głowy?


witaj....

chłoniaki mają to do siebie, że bardzo szybko znikają i to jest bardzo dobra wiadomość...niestety dowiedziałam się także, że tak szybko jak znikają równie szybko wracają :-( ale nie można się tym załamywać....Ja byłam bardzo zadowolona, że po 4 chemii zniknął:-)
Co do bólu....gdy zamieniono mi winblastynę na winkrystynę, to dostałam takiego bólu głowy, że wylądowałam w szpitalu i robiono mi tomograf głowy, bo wyglądało to dość groźnie...ból był nie do opisania....nie tylko tył głowy...promieniował z tyłu na boki....to było okropne.....co do neulasty to mam średnie zaufanie....
trzymaj się mocno i nie martw.....wszystko będzie dobrze...jest się z czego cieszyć :-D
pozdrawiam
Monia
  Temat: Chłoniak - DLBCL
Minia78

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32308

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-12-28, 11:37   Temat: Chłoniak - DLBCL
dextrino napisał/a:
Zaraz po chemii poleciałem na odpoczynek do Tajlandii



Czy wiesz, że zmiana klimatu jest niewskazana? Proponuję odstawić podróże na jakiś czas....Szkoda narażać się na niepotrzebne komplikacje....
Co do zsiniałej ręki - to niekiedy normalna reakcja...nie przejmuj się tym:-))))
Zobaczysz jeszcze trochę i to wszystko będzie wspomnieniem....
Ja wczoraj miałam tomograf, jutro jadę ponownie....w styczniu konsultacja...To dopiero będzie jazda, hehehhehe:-)))) Ciekawe, co powiedza..
Trzymam kciuki za Ciebie
Minia
  Temat: Chłoniak - DLBCL
Minia78

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32308

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-12-01, 22:33   Temat: Chłoniak - DLBCL
dextrino napisał/a:
Jestem już po drugiej chemii. Włosy lecą bardzo. A z tymi białymi krwinkami to mi w szpitalu wytłumaczyli że to przez zastrzyk Neuplasta albo cos takiego. Mam wyniki ze szpiku. Znaleziono jakies pojedyncze komorki które bez oznak podziału. Także wszystko idzie w dobrym kierunku. :)


trzymam kciuki:-)
wszystko będzie dobrze..:-)
a włosy....szybko odrosną:-)
pozdrawiam
monia
  Temat: Chłoniak - DLBCL
Minia78

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 32308

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-11-19, 21:42   Temat: Chłoniak - DLBCL
witaj.... :)

ja też zmagam się z chłoniakiem środpiersia..przeszłam 8 chemii co 3 tygodnie...wczoraj skończyłam radioterapię...węzły chłonne zmniejszyły się już po 3 chemii:-) Podobno chłoniaki bardzo szybko i ładnie reaguja na cytostatyki... :mrgreen:
Co do Twojego pytnia..z tego co wiem podwyższone białe krwinki mogą być spowodowane między innymi ostrą infekcją (wirusową, bakteryjną lub spowodowaną zakażeniem pasożytami, w stanach zapalnych, po operacji), choroba nowotworową lub reakcją organizmu na przyjmowane leki.
W trakcie radioterapii poczułam się fatalnie...ostre kłucia w klatce piersiowej, w plecach, promienujące do szyi, brak apetytu, utrzymujące się stany podgorączkowe i gorączka do 12 dni...Morfologia wykazała podwyższone białe krwinki znacznie...Lekarze szukali, badali, prześwietlali, ponieważ podejrzewali nawrót choroby....Gorączka im nie dawała spokoju...To były moje najdłuższe i najbardziej stresujące "12 dni"...Ale wyszłam z tego..nie ma lekko :mrgreen:
Także..Trzymam mocno za Ciebie kciuki :) nie daj się chorobie, bo wiem po sobie, że można to zwalczyć i cieszyć się pełnią życia przez cały czas..
Poczekaj trochę..Wyniki się z czasem unormują:-))))
pozdrawiam
Monika
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group