1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chloniak z kom B
Minia78

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15418

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-09-20, 10:10   Temat: Chloniak z kom B
nowalia napisał/a:
Jak to miło przeczytac że wracacie do zdrowia, takie wiadomosci uskrzydlają.Choć z moją kondyją gorzej niż u Mini, ale na wszystko potrzeba czasu, oby go mieć.


Nowalia....pewnie, że potrzeba czasu i to nie jest banał, że "na wszystko potrzeba czasu", bo to jest święta prawda...jak ze wszystkim w życiu....niestety potrzeba też i cierpliwości....ja jej tak do końca nie mam, gdyż staram się pewne rzeczy robić na przekór i później obrywam po kościach, hehehe...ale się nie poddaję i tego Tobie życzę z calego :heart:

coco jumbo i do przodu! :-D
  Temat: Chloniak z kom B
Minia78

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15418

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-09-18, 21:41   Temat: Chloniak z kom B
Poisonek napisał/a:
Co do kondycji - od momentu zakończenia leczenia w kwietniu 2011 przejechałem na rowerze 10200 km :) Tak że nie ma ze mną lekko :)


Witaj...

niezmiernie gratuluję kondycji...naprawdę...to niebywałe... :!1!:
u mnie niestety gorzej....chemioterapię i radioterapię zakończyłam w listopadzie 2011 roku i od tamtego czasu problemy z oddechem, kaszlem nie minęły....najgorsza ta zadyszka....wejście na I piętro sprawia już mi kłopot...Jeżdżę na rowerze, staram się dbać o kondycję, ale robię to w zóóóóóółwim tempie...no, ale lepiej w żółwim niż w żadnym, chyba, nie ? :dev: tak sobie to w sumie tłumaczę.....,że kiedyś w końcu to minie i będę biegać z szybkością...geparda :run:!!

życzę wszystkiego dobrego i tyle samo pozytywnej energii, a może nawet i więcej :)
pozdrawiam
Monia
  Temat: Chloniak z kom B
Minia78

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15418

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-04-27, 19:34   Temat: Chloniak z kom B
nowalia napisał/a:
hej Minia czy po Enkortonie też miałas wilczy apetyt .Jak sie czułas po kolejnych chemiach mi włosy wypadały po 14 dniach od 1 chemii,życzę dużo zdrówka i dzekuje za odpowiedz


hej

Wilczy apetyt to za mało powiedziane :lol: kilka dni po chemii nie mogłam zbyt dużo w siebie wrzucać posiłów, ale później.....co to się działo, heheh....Generalnie przytyłam jakieś 10 kg :shock: Oczywiście każdy inaczej reaguje, ale większość osób, które przyjmowały encorton właśnie tak reagowały...apetytem....poza tym "puchłam", to znaczy woda zatrzymywała się w organiźmie i miałam momentami nabrzmiałe policzki, ramiona, kosti u stóp....Z czasem to wszystko się normuje :-D Na "odwodnienie" dostawałam Furosemid...
A włosy....pfi....raz dwa odrosną mocniejsze i ..zdrowsze :lol:

pozdrawiam gorąco
  Temat: Chloniak z kom B
Minia78

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 15418

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-04-27, 19:03   Temat: Chloniak z kom B
hej nowalia :flower:

Ja miałam chłoniaka nieziarniczego rozlanego z komórek B...IIIA, z tym, że w sródpiersiu....+- 16 cm;)
Jednym zdaniem - jest to do wyleczenia, trzeba tylko mocno wierzyć, dbać o siebie i się nie poddawać...
Tak jak moje poprzedniczki wspomniały - organizm sam będzie się domagać, czego mu zabraknie....
Ja np. po chemii zajadałam się jabłkami....Tylko je mogłam przyjmować, bo nic innego mi nie smakowało....
Encorton, z uwagi na swoją gorycz zawijałam w chleb...i połykałam, gdyż nie byłam w stanie go połknąć....a trochę się tego nabrałam, więc opatentowałam ten oto sposób, heheh....
Poza tym większość potraw "normalnie" słonych nie byłam w stanie przyjąć, gdyż miałam wrażenie, że mają w sobie tonę soli... :yyy:

życzę zdrówka, wytrwałości i dużooooo energii :uhm!:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group